Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki tud egy önélrt rajzot-r...

Valaki tud egy önélrt rajzot-róla?

Figyelt kérdés
Valaki tud egy ön élet rajzot Calvin Harris-ről az iskolában kellet választani egy hírességet én őt választottam utánna néztem wikipédián Sztárlexikonon de ez kevés ha valaki tudna linkelni egy olyan oldalt ahol rendesen le írnak mindent PL:Kedvenc étel,Kedvenc Szín,Stb... megkösszöném

2014. nov. 16. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy önéletrajzban mit keresnek ezek az információk?
2014. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazom ugy hogy összeállítás
2014. nov. 16. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan.

Jól is nézne ki ,az újságíróknak jó dolguk lenne...:D

Így sincs hiány a pletykákból...

2014. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor egy olyan oldal ahol valamivel több van írva mint a többihez :)
2014. nov. 16. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:

A híres emberek esetében, pont az a lényegtelen információ, hogy mi a kedvenc étele és színe.

Ilyen fogalmazás esetében arról kell írni, hogy ki ő. Honnan indult, mit csinál most, miről ismert.

Ha róla nem találsz elég forrást, érdemes másról írnod.

2014. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azt mondták ezekről is írni kell
2014. nov. 16. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Első körben azzal kezdeném a helyedben, hogy utánanéznék mi az önéletrajz és mi az életrajz között a különbség...

Amúgy meg olvasgass twittert, interjúkat meg ilyen marhaságokat, a lényeg, hogy legyen hivatkozásod, az hogy mi a valóság, az sztárok esetében senkit se érdekel, kamu az egész úgyis.

2014. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!