Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy teheti túl az ember...

Hogy teheti túl az ember magát a reménytelen szerelmeken?

Figyelt kérdés
Sajnos én nagyon sokat foglalkozok ilyen dolgokkal. Sokkal többet mint kellene.(semennyit) Túlzás nélkül szinte reménytelenül elérhetetlen emberek szerelmét hajszolom, ha nincs jobb dolgom akkor csak álmodozok róluk, és nagyon rossz sokszor szembesülni vele, hogy ezek valószínűleg örökre csak álmok maradnak. Mit tehetnék ezekkel a gondolatokkal?
2014. nov. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

*reménytelenül elérhetetlen emberek szerelmét hajszolom,


Mozgássérült vagy? azért érzed reménytelenül elérhetetlennek őket?

2014. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn is ilyen voltam eddig fél évig "ábrándoztam " egy srác után aki majd benyögte egy barátnőmnek hogy nem jövök be neki..Azóta mindig arra gondolok hogy nem is volt olyan "tökèletes " mint hittem meg negativ tulajdonsággokal ruházzom fel, illetve szerencsére nem egy környéken lakunk :D Ennyit tudok tenni ellene 16/L
2014. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy erre van recept, saját tapasztalatból mondom, hogy szinte képtelenség elterelni a gondolatokat. Életem első 18 évében gyakorlatilag csak reménytelenül voltam szerelmes és ez lelkileg elég megviselő volt.


Milyen szinten elérhetetlenek ezek az emberek? Ha megpróbálsz számodra elérhető emberekkel ismerkedni, a te korosztályodból, környezetedből, akkor talán egyszer olyanba szeretsz bele aki elérhető és viszonozza is az érzéseidet.

2014. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tudjátok én meleg vagyok, ez külön nehezíti a dolgaimat nem kicsivel. Nagyon szeretnék egy komoly hűséges társat. Akár csak egyet, de őt egész életre akkor. Az ilyen társkeresők nem érdekelnek, nem lehet komolyan venni az ottani felhozatalt. Szóval általában olyanok tetszenek, akiket legalább egy párszor láttam már(még ha nem is feltétlenül ismerem) és van valami rálátásom hogy még is kiféle miféle. De akikbe eddigi életem során szerelmes voltam, szinte egyiknél sincs semmi esélyem. Vagy egyszerűen nem meleg az illető vagy más oknál fogva de nem tudok magam mellé találni megfelelő embert, és ez már rég óta nagyon bánt.
2014. nov. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!