Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan ismerőssel, aki 28 éves, de sosem dolgozott és folyton a kormányt szidja, mert elvégzett egy olyan szakot, amire abszolút nincs és nem is volt sosem igazán kereslet?

Figyelt kérdés
Ráadásul ha nem ez dől belőle akkor ezoterikus hülyeségek, vagy összeesküvés elméletek.
2014. nov. 26. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért, zaklat téged? Rámenős?

Ha csak egy ismerős, akivel nem szimpatizálsz, akkor kikerülöd. Ha pedig közös ismerős miatt kell néha a társaságában lenni, akkor arra a kis időre felnőtt módjára elviseled.

Az apósod / anyósod sem kedvedre választhatod ki, és attól, hogy idegesít, még el kell tudni viselni, ha nem akarsz konfliktust a pároddal.

2014. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid úton leépítem az ilyen ismerőst.
2014. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szexeld meg, akkor majd lesz pár hónapig más témája.
2014. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

28éves.

Nem hiszem, hogy nagyon változni fog, bármit teszel, hacsak maga nem látja úgy, hogy ennek nem lesz jó vége.

Ilyenkor jön a jó régi közhely, megszoksz, vagy megszöksz.


Neki független szakemberre van szüksége. Pszichológusra, de azt csak magától vállalhatja be. Vagy te is járhatsz tanácsot kérni, hogy mit lehet vele csinálni, de NE VEDD MAGADRA AZ Ő PROBLÉMÁJÁT. Segíteni lehet, ha nagyon kedveled, de magadat hibáztatni nem szabad.


Ha nem lenne kötődésem hozzá, csak könnyed ismeretség, vagy rokoni kapcsolat szintjén, én a könnyebb utat választanám. Otthagynám, lelkiismeret furdalás nélkül. Ez bunkónak hangzik, de én nem vagyok elég ahhoz, hogy megváltoztassam és nem akarom, hogy engem lehúzzon. Hallgatni biztos nem hallgatna rám, úgyhogy ennyi.

2014. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit kezdeni vele. Bármit mondhatsz neki, csak a saját dolgait fogja szajkózni.


Én egyszerűen kizárom az életemből az ilyen embereket.

2014. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!