Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye nem normális dolog 13...

Szusy2 kérdése:

Ugye nem normális dolog 13 évesen cigizni?

Figyelt kérdés
A barátnőim cigiznek (nem keveset) de eddig normálisak voltak és most hirtelen (szerintem a fiúk) megváltoztatták őket.Hatalmas lett az egójuk de vissza akarom kapni a régi énjüket.Bár a cigizésről nincs jó véleményem.Normális hogy így gondolkodok?Hogy szerezzem vissza őket??

2014. nov. 28. 23:26
 1/10 anonim válasza:
100%

Jelezted már nekik, hogy ez neked nem tetszik?

De igazad van, egyáltalán nem normális dolog.

2014. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én és az LB-m is. vagyis inkább csak ő.Illetve ez bonyi mert nekem nem szabadna tudnom róla.
2014. nov. 28. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

A barátnőidnek üzenem:

Nem lesztek menők. Egy igazi férfi megmosolyog és kinevet titeket.

Lány ismerősöm meghalt tizenhét évesen.

Te ne csináld, maradj ki ebből, te vagy a nagy ember :)

2014. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te jó ég!!A cigi miatt halt meg?? Amúgy kimaradok belőle mert megfogatam nagypapám halálakor (a cigi miatt halt meg) hogy nem fogok :)
2014. nov. 28. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
18 év alatt TILOS dohányozni. Illetve 18 év allatti személynek TILOS cigarettát árusítani. Vagy hát nem tudom. A szüleik tudnak róla?
2014. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szüleik nem tudnak róla és mindig megállítanak valakit aki beakar menni a boltba és az megveszi nekik. Elvileg
2014. nov. 28. 23:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet :( Próbáld lebeszélni őket, mutasd meg a válaszainkat.
2014. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen korosztályban nem normális cigizni.. de végülis én meg alkoholt fogyasztok rendszeresen, úgyhogy felírhatjuk a megmagyarázhatatlan káros szenvedélyek listájára. Tehát mint mondtam, kortól függetlenül nem normális.
2014. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat remélem megvátoznak ! :)
2014. nov. 29. 15:13
 10/10 anonim ***** válasza:
13 évesen én is cigiztem, mert olyan barátaim voltak, de azóta sem. Még bármi történhet nyugi :)
2014. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!