Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire magasnak számít egy...

Mennyire magasnak számít egy 175cm magas lány? Pl hordhatok magassarkút? Mennyire magas ez a fiúk szemében?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 11:24
 1/8 anonim válasza:
79%

Hogy mennyire magas a fiúk szemében, az attól függ, hogy milyen magas srácra érted a kérdést. :D Pl. egy 190 cm magas srác mellett magassarkúban is jól néznél ki! :)

Szerintem nem feltétlenül a magasság a kritikus kérdés, inkább a testalkat. Kérdés, hogy a 175 cm-hez hány kg társul.

2014. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, 54 kg és a magasabb (180 cm feletti) fiúk tetszenek
2014. nov. 29. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem hordhatsz nyugodtan magassarkut,attol mert magas vagy, ha vki alacsony az ne hordjon laposat? :) Neked meg amugy is a magas pasik jonnek be... :)
2014. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
175 cm/54 kg? Hű, de szeretnék ilyen lenni!!! ;)
2014. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 182 cm vagyok fiúként, szóval nekem már magas lennél valószínűleg.
2014. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen rendben vagy. Fektetve minden nő ugyanakkora.
2014. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 174 cm vagyok, a barátom egy 10-essel több. Nem zavar, ha felveszek magassarkút, igazából nem érzem magam magasnak. Ha rajta is van cipő (márpedig szokott lenni :D), akkor az 1,5 centivel magasabbá teszi őt is, én meg maximum 7-8 centiset hordok.

Amúgy meg volt olyan is már, hogy alacsonyabb srác akart felszedni, de ahogy körbenézek, nagyon sok nálam magasabb fiú van. Sosem volt olyan, hogy a magasságom miatt hátrányban lettem volna valahol. Szóval ne aggódj, öltözz úgy, ahogy neked jól esik.

2014. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na nekem nagyon bejönnél(valószínüleg),

193cm/18/f

2014. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!