Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 20 év körüli fiúk miért...

A 20 év körüli fiúk miért olyan idegbetegek gyakran?

Figyelt kérdés

Keménykednek, és ha valaki egy rossz szót szól nekik már a plafonon vannak és elkezdenek beszólogatni, rosszabb esetben fenyegetőzni is. És jó könnyű őket felbosszantani valamiért.

Legalábbis én ezt tapasztalom, előbb éppen azon problémázott egy kb. 20 éves ember, hogy naponta ráírtam facebookon.


2014. dec. 1. 19:04
 1/5 anonim válasza:
biztos sok a dolguk...tudod általában a 20 évesek egyetemisták és ki sem látszanak a tennivalókból.
2014. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi különös.Ez a gyerekeknél ilyen korban normális,játszák az eszüket a világ előtt,játszák,hogy ők a "nagy felnőttek",akik tele vannak fárasztó problémákkal.

Egyfajta feltűnési viszketegség,hogy figyeljen rájuk mindenki,hiszen ők is komoly felnőttek.

Én is ilyen voltam,és a Fiam is ilyen volt,már megy kifele belőle,mert 22 éves.

Persze azért határok voltak,állatba nem mentünk azért át.

2014. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

"20 évesek egyetemisták és ki sem látszanak a tennivalókból"


piálásra, berúgásra azért mindig tudnak időt szakítani.

2014. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán nem bunkókkal kellene ismerkedni, kár, hogy aki nem ilyen kihaénnem hülyegyerek, azt manapság nem veszik emberszámba.
2014. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kamaszkor még nem ért véget náluk!
2014. dec. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!