Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valaki úgy hippi hogy...

Lehet valaki úgy hippi hogy közben hip-hop ra jár?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm ilyen. Virágok vannak a hajában, vegetáriánus, színes cuccokban jár imád festeni meg minden. Még a hatalmas béke szeretet is stimmel, ráadásul ha felnő egy Volks wagen buszt is szeretne. Szóval olyan hippis.Én nem kérdőjelezem meg az életstílusát, csak az a fura hogy közben hip-hop-ot táncol. Imádja, és azt mondja sosem szeretné abba hagyni és a jövőben is folytatná. Mintha két személyisége lenne,(mondjuk a viselkedése nem igen változik táncon sem) mert ott másképp is öltözködik(mondjuk még így is sokkal színesebb mint a többiek)viszont én láttam és tényleg nagyon ügyes. Ez így mennyire hippi?

2014. dec. 2. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell az embereket kategorizálni.


Egy hip-hopra járó lány miért ne szerethetne festeni, miért ne lehetne vega.....

2014. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Imádom a rock zenét, főleg a heavy metalt, de járok spinningre. Ééés?
2014. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják az előttem szólók. Én modern táncklubban csodálkoztam rá sokszor, hogy egy "trendi" mai számra mennyi gyökeresen különböző korú, egyéniségű, sílusú ember tud lelkesedni az ős-bölcsésztől a sportos nagyikig.


Ott van például a ma már klasszikusnak számító Run DMC vs. Aerosmith: Walk this way c. száma, ami egyszerre kemény rock és hip-hop. Ezt a számot is csak úgy lehet szeretni, ha kicsit mindkét, egymástól alaposan különböző stílust tiszteled és szereted valamennyire, ha akár csak ennek az egy számnak az erejéig is.


A barátnőd választott egy utat, egy egyéniséget, aminek ilyen elemei vannak. Én mindig tiszteltem azokat, akik képesek voltak markáns egyéniségként élni, és a standardoktól merni eltérni, saját utat járni. Neked furcsa, neki ez természetes. Lehet, hogy később megváltozik, egyiket vagy mindkettőt elhagyja, de lehet, hogy sosem fog már változni.

Én a helyedben büszke lennék rá, hogy a barátnőm. :)

2014. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ..Én nem akartam őt kritizálni vagy ilyesmi, csak érdekelt más véleménye is... :)
2014. dec. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!