Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék erősebb a...

Hogyan lehetnék erősebb a vitákban?

Figyelt kérdés
Addig a pillanatig rendben vagyok, amíg én mondom a magamét, azonban ahogy megszólal a másik pl. mit képzelsz te magadról?, onnantól kezdve nincs az a helyzet amiből győztesen jövök ki. Már attól beijedek és leblokkolok, ha egy picit hangosabban szólnak hozzám. Nincs meg az a képességem, hogy kidumáljam magam.
2014. dec. 2. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Most vitáról van szó vagy veszekedésről?
2014. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2014. dec. 2. 16:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Más valaki?
2014. dec. 3. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Ebből a vitából is győztesen jöttél ki!

Idióta vagy ha még azt sem tudod, hogy mi a különbség a kettő között. A vita érveken alapszik, ahol nincs ilyen, hogy "mit képzelsz te magadról?" és társai.

Ne gyere ilyen gagyi on-line szinonimaszótárral nekem. ezt kb. mindenki azzal egészíti ki amivel akarja.

Egyébként is a szinonimák rokonértelmű szavak, ami azt jelenti hogy némely esetben a jelentésük akár azonos is, de sokszor csak hasonló. Utóbbinál vannak különbségek, így a vita és a veszekedés között is van különbség.

Szerintem akkor lehetnél erősebb a vitákban, ha még tanulnál egy kicsit vagy inkább sokat!

Veszekedésben meg (amiről a kérdés magyarázatánál van szó) akkor ha rámenősebb lennél.

Ha élőben is akkor pofád volna mint itt!

Még valaki?

2014. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nehezedre esik egy segítségre szoruló embernek bunkózás nélkül válaszolni? Igazad van, gázolj belém ahogy jól esik, egyel több vagy kevesebb igazán nem számít.

Ez egy olyan fölöseges ... írd ide ami akarsz, mint a tömeg meg súly a fogyókúra témakörben. Mindegy, hogy 50 kg tömegű vagy súlyú vagy, néhány bonkutól eltekintve mindenki tudja, hogy mire gondolsz. Még a bunkók is, csak nehezükre esik normális választ írni.

2014. dec. 3. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, én tényleg nem tudtam mire gondoltál. Ezzel együtt válaszoltam; vitához észérvek kellenek, veszekedéshez meg elég ha jó nagy pofád van.
2014. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!