Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor odamegyek a buszmegálló...

Amikor odamegyek a buszmegállóba, kicsit arrébb mint a többiek, miért kezdenek el egyesek bámulni?

Figyelt kérdés
Mi olyan érdekes bennem, hogy meg kell nézni ennyire azt, hogy odamentem és megálltam?
2014. dec. 3. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak az emberek. Legalábbis szerintem ez lehet a válasz. Engem nagyon szokott idegesíteni, amikor elkezdenek csak úgy bámulni. Mondjuk ilyenkor lehet eljátszani azt, hogy aki bámul, visszabámulunk. És mikor elfordítja a fejét, mert észlelte, hogy nézzük, na akkor sem szabad abbahagyni.
2014. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Biztos nem vagyunk szimpik, furcsállják, hogy nem megyünk közelebb hozzájuk, az idősek meg gondolom félnek, hogy mikor támadjuk meg őket, ezért sasolnak. De ez csak TFH.
2014. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utálom, ha bámulnak.


Ha beállok a megállóba és várom a buszt, akkor értelem szerűen

abba az irányba nézek, ahonnan az jönni fog!

De ilyenkor, ha van előttem valaki pár méterre, akkor az mindig

meg szokott fordulni és meredten a másik irányba néz, vagyis többnyire énrám.

Többnyire azért énrám, mert ha felém néz arra sincs semmi érdekes.

Ha meg akar valamit, akkor nyögje ki, de ne meressze a szemét több percig felém!

Vagy legalább normálisabban tegye azt.


(Ezt ugyan úgy nem fogom soha megérteni, mint azt a dohányost,

aki szerint elég a buszmegálló-tábla mögé beállni bagózni.)

2014. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!