Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldi nőknek kisebbek az...

Külföldi nőknek kisebbek az elvárásaik a férfi kinézete szempontjából?

Figyelt kérdés

Amikor külföldön jártam/járok nem egyszer észrevettem már, hogy a nagyon szép nök is megbámulnak (jó értelemben),míg itthon már a kicsit helyesebbek már tojnak rám.


Ennyivel nagyobbak a magyar nők igénye,elvárásai ?

Nem egy ember mondta hogy náluk is ez a helyzet.


2014. dec. 20. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

egyáltalán nem.

csak úgy látszik itt az oldalon elég sok a megfelelési kényszeres fickó.

amúgy meg eléggé öngól ez,mert a nők kb semmitől sem undorodnak jobban,mint a meglelési kényszeres pasiktól.

szóval jobban teszed ha leszoksz erről,sőt meg kellene fordítod az egész nézőpontodat ha csajozni akarsz.

2014. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
NEM, szerintem nem azt bámulják, hogy "jól nézel ki", hanem hogy megint egy túlöltözött, agyoncicomázott külföldi vagy.
2014. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Itt külföldön egy a problėma, az egesz emberissegel, mem adnak magukra a kulsore, holott itt jobban tehetosebbek anyagilag de meg sem .

Otthol azart kevesebb penzbol is de jobban oda tudnak figyelni magukra.

itt sok ember igenytelen"szamomra" (Svàjcrol beszelek)!

( Oltozkodes, haj, korom )

2014. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En epp forditva ereztem Londonban. "Szlav" vonasaim vannak, a rengeteg lengyel miatt tok mindennapi voltam. Viszont meg a kevesbe tehetosek is jol oltozkodtek. Es nem divat az otthon nyirt "sittrol szabadultam" frizko, meg a kozepen felzselezett, oldalt borotvalt hulyegyerek sero sem, amit nalunk a celebek viselnek. Annyi frissen nyirt mandrot sehol sem lattam.
2014. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1#

Ez inkább észrevétel,mint a megfelelési kényszerem leleplezése.

2014. dec. 21. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

1.a külföldi nők nem olyan beképzeltek, mert nem kapnak napi 10 szexbókot a pincsiktől

2.a külföldi nők gazdagabbak is, így nem pénzért keresnek kapcsolatot, tehát átlagosabb férfiaknak is van esélye

3.a külföldi nők kicsit értelmesebbek is, nincsenek irreális elvárásaik

4.a külföldi nők kevésbé lusták, mernek lépni is, és kicsit ápoltabbak

stb


igen, ez igaz, itt külföld alatt főképp északi-nyugati nőket kell érteni meg távolkeletieket. nyilván szaúdarábiában nem sok esélyed lesz leszólítani egy csadoros nőt.

illetve a balkáni országok+ukrajna és környéke is jellemzően a pénzről szól. ide kell érteni a magyart is.

távolkeleten kifejezetten kultúrája van annak, hogy egy nő kezdeményez, tisztelettudóbbak, adnak a külsejükre, közkedveltek az utazgató nyugati férfiak közt. ráadásul a legnagyob rasszközi kölcsönös kereslet a nyugati férfi és a keleti nő közt van. illetve értelmesebbek is, beszélgetni lehet velük, tehát nem csak 1 menetre jók.


+magyarországon sokakl több a "fölösleges" férfi demográfiailag, így a nők többet engednek meg maguknak.


ebből lesz az, hogy az európai férfiak ha tehetik keleti nőket választanak, a feministák meg nyavalyogva várják a tökéletes hercegüket tovább.


1:

az igaz hogy túl sok magyar férfi akar megfelelni a magyar nőknek, viszont az realitás, amit a kérdező írt le.

2014. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!