Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a látszatra...

139 kérdése:

Mi a véleményed a látszatra megközelíthetetlen emberekről?

Figyelt kérdés
Többször mondták már rólam, hogy megközelíthetetlennek tűnök. Mostanában tudatosult bennem a "probléma", viszont alapvetően elég távolságtartó vagyok mindenkivel és nem is vágyom arra, hogy ezt fölöslegesen, nagy energia befektetésekkel, ideiglenesen megváltoztassam (mert huzamos ideig biztos nem tartana egész életemben meg végképp nem szándékozom ezzel foglalkozni!). Ettől függetlenül kedves vagyok mindenkivel, mosolygok viszont az is igaz, hogy még nem találtam olyan embert akinek tartósan vágynék a közelségére valószínű ez is nagyban közrejátszik. Érdekel, hogy mi a benyomásod az ilyen emberekről, és, hogy mit tanácsolnál ami esetleg megtörné a jeget vagy legalább "felolvasztaná"? 15L :)
2014. dec. 25. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen az, aki megközelíthetetlen látszatra?
2014. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:/ talán nagyképűnek tűnhetek? Pedig nem vagyok az, de ezt tapasztalhatták is. Nem tudom pontosan mire értik.
2014. dec. 25. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan mit én.
2014. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én igazából nem foglalkozom az ilyen emberekkel, ha nem nyitott mások értékeire, nem akarok kellemetlenséget okozni neki. Talán jó ötlet lenne azokkal megbeszélni ezt, akik ezt mondják rólad. Megfigyelik a kommunikációdat, a viselkedésed és tanácsolnak valamit, amitől látszatra kevésbé megközelíthetetlennek tűnsz. Most hiába írnám azt, hogy legyél elfogadó és ne legyél nagyképű, lenéző, vagy paraszt másokkal. Nem is tudom, hogy olyan vagy-e.
2014. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálam jobban "emberi értékhajhászót" nem találsz a földön :) Nem szoktam pl. az osztálytársaim előtt megnyilvánulni, nem tartom sem az ottani helyzeteket sem őket annyira. Nade ki lesz az aki elkezd "felkutatni" anélkül, hogy tudná megéri e? Remélem amikor olyan emberekre találok akik valóba megfognak ez majd megváltozik.
2014. dec. 25. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:

En se szeretek kozel engedni magamhoz senkit.

Gyorsan meg tudok valakit szeretni, akar baratsagrol akar szerelemrol van szo.

Es rengetegszer is estem mar pofara emiatt. ezert probalok mindenkit eltaszitani magamtol, bar nagyon nehez. de ez kell ahhoz, hogy eros maradjak.

Szerintem ne foglalkozz ezzel.

Ha valaki szamit, az ra fogja szanni az idot es energiat hogy megismerjen.

aki meg nem, az igy jart (y)


17/f

2014. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van... én inkább afelé hajlok, hogy így elhalasztom azt aki számíthatna...
2014. dec. 25. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki szamit, azt tudni fogod, hidd el.
2014. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, senkit nem engedek közel magamhoz. Párszor megtettem, akkor is pofára estem, most meg már nem is vágyok rá.

Szerintem amíg kedves, tisztelettudó, megbízható ember vagy, addig nincs is ezzel semmi probléma. Aki majd számítani fog, azt nem fogja érdekelni a befelé fordultságod, majd talál rá módot, hogy tudjatok beszélgetni, eljárni valahova.

Viszont ha te rosszul érzed magad ebben az állapotban, akkor dolgozz rajta valahogy, igazából te ismered magad, te tudod milyen módszer a célravezető. Valakinek jót tesz, ha belekényszeríti magát adott szituációkba, valakinek pont nem. Ha nyitott vagy rá, keress fel egy pszichológust, vagy kineziológust, ők talán tudnak hasznos tanácsot adni, vagy "kigyógyítani".

De szerintem nagyon fontos, hogy ne külső nyomás miatt akarj változni.

2014. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!