Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te ezek után mit tennél a...

Te ezek után mit tennél a barátom helyében? Te nem lennél iszonyú dühös?

Figyelt kérdés

Vett egy telefont, ami elromlott 2 hét után, vissza vitte, elküldték szervizbe 1 hónapig ott volt. Majd vissza kapta utána működött 1 hónapot, majd megint elromlott, megint 1 hónap szerviz... Legutóbb 1 hetet működött, és megint elromlott.


Én mondom neki, hogy már fel kell hívni az eladót, szervizet, gyártót, és panaszt tenni, mert ilyet nem b... még Európa!

De Ő azt mondja, hogy Ő nem olyan fajta aki jelentet rendez!


De szerintem ki kell állni magáért az embernek!


Fizetett egy telefonért, ami folyamatosan elromlik, és a szervizbe nem végeznek jó munkát! Te nem rendeznél balhét ha a te telefonod lenne?



2014. dec. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Cseréltesse le a telefont.


Elég tutyi-mutyi egy pasi.

2014. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is vol ilyen telóm

attól függ, hogy milyen értékről van szó

egyébként rohadtul nem segítenek jobban, ha balhézol

2014. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt, szart vettem , nem volt márkaszervíz, csak a fővárosban. fel kellett küldeni, 1 hónapot oda volt. stb

tanultam belőle, t-mobiletól vettem, ott visszaviszem akár egyből csinálják, vagy kérnek hozzá alkatrészt és meg kell várni amíg lejön pestről, de addig adnak cserekészüléket.

amúgy tényleg nem segítenek jobban, ha balhézik.

nem old meg semmit azzal

2014. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gyakran elromlik , lehet rossz az aki rosszat tesz bele, jobban járna ha maszekoshoz vinné , nem kéne rá heteket hónapokat várni.

Garancia amit ingyen csinálnak, de ingyen nem végeznek jó munkát.

2015. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!