Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tipikus férfi? én nem vagyok...

Tipikus férfi? én nem vagyok az? Hogy kell változnom?

Figyelt kérdés
16 vagyok. olyan fura hogy haverjaim pl. délután 2-kor kelnek pl szünetben én meg már reggel 7-kor. menő zenéket hallgatnak én meg semmit. mernek beszélni lányokkal én meg nem. egymással vannak még én itthon. unalom az élet így. meg akarok változni, de valami mindig visszahúz. ők jobbak de hogy legyek én is olyan. egyébként szigorú családban élek öreg szülőkkel. kehet ez a baj? Mindig szabályokra voltam nevelve

2014. dec. 27. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Tanulj sokat! És majd 10 év múlva megnézheted, hogy te hol vagy, és a barátaid hol lesznek. A szüleidre legyél nagyon büszke! Azért vannak szabályaik, mert szeretnek téged, és azt akarják,hogy sikeres legyél. A lányokkal os várhatsz még pár évet, nem maradsz le sokról :) 18/F
2014. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok típus van,szerencsére,nem csak egy az etalon.A szülők életkora nem,de a nevelés módja befolyásolja a személyiséget.Az normális,ha olyan szeretnél lenni,mint mások,vagyis ami egyes tulajdonságokat vonzónak találsz egyesekben.Mert nem gondolom,hogy az összes hasonló korú fiú olyan menő,meg könnyen csajozó típus lenne,kivéve téged.Ha unod a banánt,változtass,lépj ki a napi rutinból,lehetőleg tájékoztatva a megszokott menetrendhez szokott ősöket.Tessék megvívni a csatát anyuapuval.
2014. dec. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Figyelj!!! én is érzem így,de hidd el,most te kelsz korán,te tanulsz jól,te nem erőlteted a csajozást,te vagy az aki már előre elképzeled az életet....5-10 év múlva:


neked akár fel sem kell kelned,nem kellesz minden évben újra meg újra megpróbálni a diplomát-éretségit,annyit csajozol, amennyit akarsz,és boldogan, kellemesen leéled az életetd,remélhetőleg,egy kedves-szép élettársal,és a világ legaranyosabb,legapaszeretőbb gyerekeivel éled le majd az életeted.......

2014. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!