Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek hogy Bear Grylls-...

Egyetértetek hogy Bear Grylls-nek szinte emberfeletti ereje van?

Figyelt kérdés
Hihetetlen dolgokat megeszik, órási magasságokat megmászik, percekig úszuk jeges vízben, 10-15 méterről ugrik vízbe, kiszaltózik helikopterekből és repülőkből, és levegőben tornászva ejtőernyőzik a talajra... Ezeket így összevetve, érthetetlen hogy hogy létezhet ilyen ember.
2014. dec. 30. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha azt veszed alapul, hogy gyerekkorától kezdve mindig is túrázott, profi hegymászó lett, aztán a brit légierőnél deszantos kiképzést kapott, akkor már egyből nem olyan meglepő a teljesítménye.


De tény, hogy nem egy papírtigris, jó, nyilván voltak megrendezett szituációk, de világosan látszott minden helyzetben, nem véletlenül választották őt, komoly múlt van mögötte.

2014. dec. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bele néztem már, miket ír róla a wiki, mondjuk ez a rész tényleg emberfeletti:


"... három évet szolgált a SAS-nél, amely a brit hadsereg különleges egysége. A katonai szolgálat során három helyen tört el a gerince egy dél-afrikai ejtőernyős baleset következtében. Balesete és súlyos sérülése ellenére Bear 1998-ban, 23 évesen, a legfiatalabb brit hegymászóként jutott fel a Mount Everest csúcsára."

2014. dec. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A papír meg az internet nem sikít. Könnyű úgy mutatványokat előadni, hogy ott áll mögöttünk egy stáb, segédcsapat, aki vigyáz minden lépésünkre és szükség esetén segít. Aztán meg ki hiszi el, hogy éjszaka a hidegben ő a nyitott barlang szájánál, a kószáló vadállatok közelében,étlen-szomjan, miközben a stáb meg készít 1-2 perces klippeket a meleg sátorból kikandikálva ?!
2014. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, láttad te a műsort? Vagy megértetted miről szól?


Semmit nem kell elhinni, őszintén elmondják, hogy csak bemutatnak bizonyos élethelyzeteket, mit hogy lehet túlélni.


Soha senki nem állította, hogy magára van hagyva, vagy valós életveszélyben lenne.

Ezzel együtt csinál olyanokat, amire átlag ember nem lenne képes.

2014. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, emberfeletti a fickó. Csak azt azért ne feledjük, hogy a Discovery-n leadott Túlélés törvényei című műsora elcsalás volt. Pár fake jelenet:


https://www.youtube.com/watch?v=BBmhNA7JME4

[link]



[link]

[link]


Kemény fickó!

2014. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak az első 2 videót néztem meg, többet nem ér a dolog.


Az elsőben egy tipikus kötekedős ostoba gyökér próbálta meg kommentekben osztani az észt, csak sajnos szó szerint sütött róla, hogy azt se tudja miről beszél.

Hawaii tényleg így néz ki, a kommentelő a saját műveletlenségét leplezte le.

Tipikusan a "hallgattál volna, bölcs maradtál volna" esete.


A másodikkal nem is tudom, mi a baj.

Mi is volt ebben csalás?

Gyengébbek kedvéért sose árt egy kis ismétlés, nehéz, kritikus, életveszélyes helyzeteket mutat be.

Nincs nehéz, kritikus, vagy életveszélyes helyzetben, csak ezt mutatja be, hogy mi a teendő.

Mondanám, hogy illusztráció, de aki magyarul se érti a minden epizód elején elhangzó szöveget, annak fölösleges ennél jobban körülírni.


Eközben viszont valóban 25 méteres sziklafalról ugrik hátra szaltóban egy tóba, egy szál késsel kinyír egy másfél méteres kajmánt, egy döglött teve belsejében éjszakázik, és egy kígyó bőréből issza meg a saját vizeleté.

2014. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg itt vannak a tények:

[link]


Úgy gondolom, hogy ha egy tv csatorna akar gyártani egy ilyen jellegű műsort, mint a túlélés törvényei, akkor egy ilyen ember a legjobb választás.

2014. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tény hogy vannak benne kamuk, hát persze, ugyanolyan tények, mint a példák amiket én is leírtam a kérdésem alá. Én kegyetlenül tisztelem őt azok miatt amiket véghez visz. Megdöbbentő egyszerűen, hihetetlen ember :) Mégegy apró példa eszembejutott ami engem megfogott. Például amikor patagóniában voltak, tutajjal kelt át egy tavon, kabát pulcsi, a hó enyhén szálingózott, tehát gondolhatjuk a víz mennyire lehetett meleg. Tutaj süllyed, ő ruhákat le, és elkezd kifelé úszni, és a vízből viccelődve mondja hogy milyen hideg :D Legtöbb ember fogát csikorgatná, levegőt alig kapna, ő meg csak lazán kiúszik.
2014. dec. 30. 23:51
 9/9 anonim ***** válasza:
ha szeretsz olvasni ajánlom figyelmedbe a könyveit, én nem olvasok sokat, időnként 1-2 könyv, de ezek a könyvek megérik ezt a pénzt, egy darab póló vagy sapka, sál áráért kapsz egy olyan könyvet amit valóban jó érzés elolvasni, erőt merítesz belőle stb. :)
2015. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!