Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg beteg dolog orosz,...

Tényleg beteg dolog orosz, bulgár stb zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés

Anyum mondta,hogy milyen zenéket hallgatok mostanában. Megtetszettek az orosz,bulgár,horvát zenék.

Spanyolt mindig is hallgattam,de az anyumnak is tetszik,arra nem szól. De a többire mondja,hogy tök beteg vagyok.


Annyira nem izgat a dolog,mert azt hallgatok amit akarok.Csak hát érdekes,hogy anyum ezt mondta.


2015. jan. 6. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallgatok, nyilván annak furcsa aki nem ismeri
2015. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy beteg. :) Én is szoktam "fura" zenéket hallgatni. Orosz, német nyelvűeket főként, meg néha magyar népzenét, ami a fiatalság körében eléggé "fura". Na, de néha egy-egy zenére nekem is tesznek itthon megjegyzést, de nem bántóan, csak nekik ez szokatlan. Ha tetszik, hallgasd, én is azt teszem.
2015. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondom nem érdekelt,csak anyum még sose mondta egy zenére sem,hogy beteg vagyok,hogy ilyet hallgatok.
2015. jan. 6. 21:13
 4/13 Firedoom ***** válasza:
100%
En metal mellett japánt hallgatok. Attol meg mert nem azt hallgatom mint a tobbseg nem erzem magam betegnek.
2015. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

en is hallgatok orosz, sved, szuaheli stb zeneket, nem tudom egyeseknek mi benne a kivetnivalo.


http://www.youtube.com/watch?v=AlMJZ4mbLAc <3

2015. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én meg őket hallgatom jó részt :)


https://www.youtube.com/watch?v=h2pNhaNc8Fo

2015. jan. 7. 10:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindenkit betegnek neveznek, aki valamilyen formában kilóg a zombitársadalomból. Szokd meg, hogy betegnek leszel nevezve, ha kiderül rólad, hogy van egyéni izlésed :D
2015. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Beteg dolog azért leszólni valakit, mert más az ízlése.
2015. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én is szoktam mindenféle nemzetiségű zenét hallgatni. Főként:orosz,litván,mongol,kazah,szlovák,szerb. És mikor hangosan hallgattam a zenét (mongol volt), és apu odajött hozzám, és megkérdezte hogy mi ez a jó zene.:D
2015. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:D :D


Az jó...

2015. jan. 7. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!