Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pénz vagy fiatalság?

Pénz vagy fiatalság?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan emberekhez szól a kérdésem, akiknek aránylag jó a fizetése (bőven átlag felettire gondolok), esetleg van számottevő megtakarításuk és 50 felettiek: Megmaradnátok a mostani állapototokban, vagy szívesen lennétek újra 18-20 évesek? (Nem arra gondolok hogy visszamész az időben 30 évet, hanem arra hogy most 2015-ben megint 20 évesek lesztek).

2015. jan. 6. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Fiatalság. Az utat kell élvezni, nem a célt. Az oda vezető út érdekesebb. :)
2015. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lennék 20 éves, mert semmit sem csinálnék igy,ahogyan csináltam.Ja pont azért,mert a pénz nálam nem számitott.
2015. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz még csak 20 vagyok, most még lenne az a pénz, amiért nem lennék újra fiatal. Mert mondjuk még az vagyok, de ha 40 körül lennék, akkor ez fordítva lenne. Nem tudnának annyit fizetni ha választhatnék, inkább lennék újra fiatal.
2015. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. Adta magát a kérdés, mostanában sok emberrel beszéltem erről személyesen is, ugyanezeket a válaszokat kaptam nagyjából.
2015. jan. 7. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképp fiatal, bár nem vagyok 50 felett, és nem vagyok gazdag, de nincs olyan szerintem, aki a pénzt választaná az élet helyett.
2015. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem szeretnék ma fiatal lenni. Rossz nekik, sok mindent nem ismernek már, nem tudnak, életképtelenek lennének, ha beütne egy természeti katasztrófa, és nem lenne internet.

Szóval pénz.

2015. ápr. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!