Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szótlan halk visszahúzódó...

A szótlan halk visszahúzódó embereket miért piszkálják nevetik ki középsuliban?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a zárkózottság mögött önbizalomhiány van, akkor azt ha megérzik, rászállnak az illetőre. A gyengeséget mindig megérzik.
2015. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
És mert a bunkók meg mindig ilyenek, akik ettől érzik erősnek magukat, közben kicsit se azok.
2015. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert kilógnak a sorból
2015. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nincsenek eléggé lefoglalva a diákok. valamin/valakin mindig kell szórakozni. és a tanárok is sz*rnak bele.

én egy ilyen piszkálós főkolompos voltam, jó nagy pofával. mert azt hittem vicces.

ezért.

2015. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert parasztok. Utáltam középsulis lenni. Nem voltam csendes, visszahúzódó, csak moderálni tudtam magam, és ez az, ami a mai fiatalokból hiányzik. Nem tisztelik egymást, ha valaki tanul, azt lenézik(pedig így lett egy osztálytársamból orvostanhallgató, akiből szerintem később kiváló orvos lesz, mert rendesen odateszi magát), akinek pedig állandóan jár a pofája, zrikálja a másikat, az lesz a császár. Engem csövesnek becéztek, mert nem a mai suttyó divat szerint öltözök és viselkedek, hanem úgy, mint egy ember. :) Amíg nem találsz komolyabb közösséget, addig ez lesz. :) Majd érettségi után remélhetőleg jobb közösségbe kerülsz, ahol az erényeid megmutathatod anélkül, hogy savaznának érte. :D
2015. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!