Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy lazadtok/lazadtatok...

Ti hogy lazadtok/lazadtatok asuli ellen?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol irtam ki a kerdest, szeretnek minnel tobb valaszt kapni.
2015. jan. 7. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lázadtam.Nem akartam buta ember maradni.
2015. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert már kiskoromban tudtam, hogy ez kell ahhoz hogy később jó munkám legyen, és ne legyek segélyeken tengődő alak, mint pár osztálytársam, aki inkább lógott mint bejárt órákra. Ettől persze még én is jártam bulizni, meg suli után együtt lógtam a többiekkel, de most már egyetemen vagyok, biztos jövőt ígérő hivatást tanulok, és örülök hogy fiatalabb koromban sem a lázadáson járt az eszem, és építgetem a jövőmet szép lassan.
2015. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek ilyen hülyeség miatt lázadni? Inkább túlélek azt cső...
2015. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lázadtam bizony. De nem ebben a mai lógós, visszaugatós, nagyképű yolo kölyök formában. Ész érvekkel harcoltam. Például töri órán sokszor vitáztunk a tényekről, és tévhitekről. Az érettségi meglett. Elég jól.
2015. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!