Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemtudom hogy a kovetkezot...

Nemtudom hogy a kovetkezot minek nevezik fobia vagy valamilyen panik betegseg az ha valaki feszulten erzi magat az emberek kozott? Kimegy havonta egy ket alkalommal az utcara es maris mindenhol az az erzese hogy mindenki ot bamulja vagy kineveti

Figyelt kérdés
Tarsasagba nem vagy csak alig jar igazi barati kore sosem volt. Az az erzese tamad amikor pl.kozlekedesi eszkozon hogy mindenki ot nezi es feszulten neha megrandul az arca is es ezt sokan kinevetik vagy nem ertik esetleg felre ertik a viselkedeseert. Ha nem mosolyognak vagy kedvesen szolnak hozza azt gondolja haragudnak rayvalamiert

#társaság #viselkedés #fesult hangulat es viselkedes
2015. jan. 12. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a szociális fóbia.
2015. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az írás alapján ez szerintem enyhe szociális fóbia.

Emberek százezrei (lehet milliói) éreznek így (köztük én is), nem ritka dolog.

Mivel a kérdést kiraktad, úgy sejtem aggódsz, de amíg ennyi áll fenn, próbálj meg megnyugodni! Lehet vele együtt élni, bár igaz hogy kellemetlen.

2015. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok:

Hozzáteszem: Az írásod alapján a te eseted valóban a gyenge kategóriába tartozik, amíg nem jön rád a sírás meg ilyesmi, addig hallgass zenét.

2015. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen kinevettem az ilyen embereket, akiknek ez volt a problémájuk. Mostanában én is néha kellemetlenül érzem magam amikor sok ember vesz körül, de nagyon enyhén. Nem is az zavar hogy néznek, hanem hogy egyáltalán körülöttem vannak. Belegondolva ha pánik törne rám, nagyon rossz lenne, elismerem hogy ez egy betegség. 20/F
2015. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

És ebben mi volt az olyan nevetséges?

2015. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szó szerint vedd, csak ilyen "hagyjuk már" érzés volt bennem, és nem vettem komolyan, mondvacsinált problémának tartottam. Miközben persze nem az, de hogy mitől alakulhat ki azt nem tudom, nem ástam bele magam annyira a témába.
2015. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!