Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar ez a mostani...

Titeket nem zavar ez a mostani SWAG PÁWA JOLO? Hogyismondjam a 8 éves hugomba több férfiasság szorult mint beléjük :D

Figyelt kérdés
Most ezt nem az összesre értem csak nekem ezek annyira nyálasak meg ilyesmi elfelejtették mi férfinak lenni... és minden lánynak ezek kellenek... Ne mint ha zavarna. Titeket nem idegesít ez?:)

#fiatal #férfiasság #SWAG #MAI KAMASZOK #MELEGSÉG
2015. jan. 18. 21:59
 1/8 anonim válasza:
100%
de! mindenhol azok a melegnek oltozott kisfiuk jarkalnak xD
2015. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szánalmas. És annyira lekicsinylő mikor azt hallom hogy "a mai kis tinipcsáknak ez tetszik"

hàt nekem nem jön be ha valaki azért kockahasú mert elaludt a teniszütőn.

2015. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De zavar, szívem szerint ezekkel festeném ki a házamat.
2015. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na végre! Én már azt hittem ,hogy csak engem zavar :D
2015. jan. 22. 21:29
 5/8 anonim válasza:

Én úgy vagyok vele hogy csak a stílus tetszik.Ha a stílust nem bonyolítják túl , nem is olyan szörnyű.Szerintem jobb ha egy srác úgy ÖLTÖZZÖN minthogy tök fura , nem hozzá illő ruhákban járjon. Törödnek magukkal és ez látszik is , de ezt nem azt jelenti , hogy nincs bennük férfiasság.

a SWAG a bu*zit jelenti.Nem a legjobb , de nem is a legrosszab stilus.

az igazi swaggerek olyanok mit Wiz Khalifa. (Y)

2015. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oda irtam ,hogy a "nyálas" - okról beszélek és nem a stílusról van szó :)
2015. jan. 27. 21:27
 7/8 anonim válasza:

ha nem stilus akkor a nyálas xd.

aki maga nem stilusbol csinálja az már swagger , és azok sehogysem lehetnek nyálasak.

2015. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én az vagyok es azért csinálom mert menő. Több magabiztosságot ad es amikor elhalad mellettem egy szánalmas kis senki magamban mindig azt gondolom: huh jo hogy nem ilyen vagyok (a nem menokre értem). Es ami a férfiasságrol: miért zavar? 2016 van nem 1995, sokkal nagyobb elfogadás van. Nem bányában dolgozunk hanem suliba járunk.
2016. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!