Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok ti találkoztatok már...

Sikítamacska kérdése:

Srácok ti találkoztatok már értelmes nővel?

Figyelt kérdés

Mármint nem olyannal aki mondjuk jól tanul, jók a jegyei mert bemagol mindent de rá 2 napra elfelejti, hanem aki tényleg értelmes, tájékozott a világ dolgairól, nem naiv, nem tesz fel idióta kérdéseket és nem jellemző rá az úgynevezett "hiszti". Valami ilyen tulajdonságok összességére gondoltam.


Kicsit elgondolkodtam ma ezen és arra jutottam hogy talán 1 nőről tudom csak azt állítani akivel életem során találkoztam de azt is csak talán. Amikor ilyeneket lát az ember, hogy például egy nő nemű egyed kirak egy közösségi oldalra egy olyan Photoshopolt képet amin egy kismacska látható ami elfér a mutatóujjadon és ő ezt váltig elhiszi és kiáll a hülyesége mellett amikor valaki megpróbálja felvilágosítani..... az ember ilyenkor elgondolkodik dolgokon .... és eszébe jutnak a lány ismerősei által feltett idióta kérdések tömkelege.... na m1


De most a ti véleményetekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, ti találkoztatok már értelmes lánnyal?



2015. jan. 20. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"egy nő nemű egyed"...

Hát ok. Találkoztam már értelmes nőkkel. Az ismeretségi körömben majdnem mindenki értelmes. Nők, férfiak egyaránt.

Nem lehet, hogy kissé elragadtattad magad, azért nem találod őket sehol?

2015. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Én lány vagyok, ismerek értelmes lányokat, magam is annak tartom :)
2015. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Kiyoko22 ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy az én válaszom nem fog nagyon érdekelni (én is lány vagyok), de azért ez nem teljesen van így. :D A lányok között sok az inteligens és kedves, csak ők nem mutatkoznak feltűnően facebook-hoz hasonló oldalakon. Rólam és sok lány ismerősömről sincs photoshopolt kép (nem hogy facebook-on, hanem egyáltalán). Nem hisztizik minden csaj, de persze van mikor ideges, ha másnem akkor a havibaj erre elég magyarázat (olyankor akaratlanul is vagyunk néha idegesek). Van ám sok okos és rendes csaj, csak körül kell nézni!
2015. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Te értelmes vagy? "sikitamacska"
2015. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Nekem lesújtó véleményem van a magyar nők erkölcsi és szellemi színvonaláról, de több olyan hölgyismerősöm, és barátom is van akik szellemi magasságait nem tudom megkérdőjelezni. Az más kérdés, hogy ilyenből szinglit találni gyakorlatilag lehetetlen.
2015. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

"Én lány vagyok, ismerek értelmes lányokat, magam is annak tartom :)"


Még nem találkoztam olyan magyar nővel, aki nem így gondolkozna magáról még akkor is, amikor olyan hülye, mint egy asztal.

2015. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Azért vannak normálisak, csak nem mindegy, hol keresitek. Gimiben még kb 75-25 volt az arány az értelmesnek javára, egyetemen több a 3,14csa, de legalább nem mind hülye. Én pár éve szembesültem csak azzal, főleg internetes fórumokon, hogy nagyon kevesen tudnak pl helyesen írni, a gyakorin meg biztos 90 alatt van az átlag iq. De szerencsére face to face nem ilyen emberekkel szoktam találkozni. 23/L
2015. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

sok ilyet ismerek, ilyen a felesegem (azert vettem el), az anyam, az anyosom, a hugom, sok mostani es korabbi kollega es ismeros... Mondjuk egyik sem a facebookon eli az eletet.


Nyilvan ok csak ertelmes ferfiakkal allnak szoba, remelem erted...


38F

2015. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Értelmes, mérnöki diplomás, intelligens, a világ dolgai iránt érdeklődő nő vagyok. Az emberi butaság mindkét nem esetében zavar.


Nem ismerkedem férfiakkal, kizárólag nőkkel.

2015. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

"egyetemen több a 3,14csa,"


Több, nagyon enyhe kifejezés? A populáció kb. 90-95 százaléka az, akkora egóval, mint a Naprendszer, ráadásul bunkók is.

2015. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!