Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire normális, hogy...

Ez mennyire normális, hogy néha szívesebben lennék állat, mint ember?

Figyelt kérdés
Kevesebb lenne a probléma, nem kell a fizetés meg csekkek miatt aggódni, nincsenek szabályok, csak az ösztönökre kellene figyelni, nem sok már szabályra... Sokkal jobb dolguk van az állatoknak. (Nyilván nem menhelyi állatokra gondolok, akik 1-1 m2-en töltik a napjaikat...)
2015. jan. 21. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Néha én is így érzem.


Nem vagy egyedül, korábban is sok költő szeretett volna pl madár lenni.

2015. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azért kellene az emberek közelsége (normális embereké), szóval inkább lennék egyszerűen csak egy házi kedvenc kutya vagy macska :D Mondjuk a madár is meggondolandó.
2015. jan. 21. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, én mindig mondom a kutyámnak, hogy örüljön a jó dolgának. Sok állatnak jobb dolga van mint az embernek de cserébe mindig engedelmeskednie kell és mindig kiszolgáltatott marad. Az nem jó állapot.
2015. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az emberek is ki vannak szolgáltatva, még ha más értelemben is, mint az állatok. És mi emberek is sok mindent eltűrünk, amit lehet engedelmességként felfogni.
2015. jan. 24. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De nem úgy mint egy gyerek vagy egy kutya, akit ha magára hagynak akkor szinte tuti h meghal. A kutya meg a gyerek még munkát se kap, hogy fenn tartsa magát és törvényileg is szükségük van gondviselőre, gyámra, így értem a kiszolgáltatottságot. A kutya nem tud másik gazdát kérni ha bántják, meg sem tudja mondani, ha baj van, az ellen se tehet semmit ha kikötik egy láncra és nem kap még vizet sem. Csak a szerencsében bízhat, hogy megmenti egy másik ember.
2015. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Erre írtam, hogy én olyan állat lennék, aki szerető gazdinál van. :)
2015. jan. 27. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!