Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sírtatok ezen a videón?...

Ti sírtatok ezen a videón? Vagy megkönnyeztétek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=stdvLavp5Js

Csak kiváncsi vagyok ki hogy reagál... Életkort nemet légyszi írjatok! Statisztika...



2015. jan. 22. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Néhol túl giccses volt, néhol meg olyan, mint a saját életem. A leginkább a rajzstílus miatt nem működik számomra.
2015. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Giccs és nem életszerű. Ráadásul a hülye amerikaiakat marhára nem tudom sajnálni, ott van az iszonyatos mennyiségű pénzük és a nagyon jó egészségügyi infrastruktúrájuk, mégis fizetős az egész, háborúra van pénz de a beteg emberek ellátására nincs? Viszont adott körülmények között drága főhősünk, aki egyetlen gyereket nevel, ami még itthon sem nagy kunszt köthetett volna normális biztosítást, ami mondjuk, fedezi a kórházi költségeket, ehelyett a pénz elment feltételezem luxusra. Utána pedig emberünk beáll a seregbe és elmegy egy idegen országba embereket ölni, és ahelyett, hogy megpróbálna lapítva túlélni Rambót játszik, és meghal. Manapság pedig szülési komplikációnál méhet eltávolítani skandallum, de szerintem már húsz éve is az volt, tehát orvosi szempontból is megkérdőjelezhtő a történet.


Vannak megható történetek amin tudok sírni, ez nem az.

2015. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25F
2015. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja! Első vagyok, 28/N. :)
2015. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. 17/F
2015. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos videó, de igaza van annak, aki szerint nem életszerű.

Számomra egy kegyetlen pontja van, amikor a kutya meghal.

De nem annyira megható.

18/L

2015. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl van bonyolítva. 17\f
2015. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem elcsépeltnek tűnik, hatásvadász, és felidegesít, szánalmat ébreszt bennem.


21/f

2015. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már ott sántít a történet hogy gonosz gyerekek verik a szép kislányt. Az örök szerelem sablon, a meghal a kutya dolog sem érintett meg. Meg ez az egész alapból az amerikai (rém)álomra van kitalálva.
2015. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kutyát miért kellett megölni, hogy esnének szét.
2015. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!