Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az gáz, ha egy...

Szerintetek az gáz, ha egy kicsit be vagyok rúgva akkor agresszívvá válok?

Figyelt kérdés
Főként ha valami felidegesít vagy valaki.Csomószor volt hogy megütöttem más férfiakat szórakozóhelyen ha nem szálltak le rólam többszöri elutasítás után.Persze nem ököllel ütök azért ennyire még megmarad a nőiességem, csak kézháttal.És csomószor volt hogy utána elkezdtem nevetni , mert annyira jó érzés volt, és még a kezem is volt hogy belilult utána.

2015. jan. 22. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem jó! Majd mész a.... de meg is fogod érdemelni.

Ilyenből vannak a halálesetek.

Sajnálom, hogy nem voltak szüleid és nincsenek, akiktől normális nevelést kaphattál volna.

2015. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg leordítani őket inkább, hátha az elég vagy valami ilyesmi. Ha viszont nem tudod kontrollálni magad és azért ütsz, akkor valószínű pszichológus többet tud segíteni, mert az ki van képezve, hogy úgy irányítsa a beszélgetést, hogy előhozza az okokat és segítsen megoldást találni hogyan lépj túl rajta.


Ja, egyébként meg a legokosabb megoldás ha nem leszel részeg.

Sokan szerintem azért is viselkedenek úgy veled, mert az gondolják, hogy ha részeg vagy, akkor könnyebben kihasználnak. És ennek van alapja, mert tényleg könnyebb kihasználni a részegeket. Szóval ne csodálkozz. (persze tudom, nagyon sok a tapló, nem kell hozzá részegnek lenni).

2015. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A legkítűnőbb nevelést kaptam a kedves szüleimtől ebben biztos vagyok udvarias vagyok és illedelmes! Ezt csak a visszafojtott agresszióm váltja ki, és nem verekedem ok nélkül..ezt a szituációt kérlek ne keverd a nadzolós pasikkal akik így próbálnak keménykedni.
2015. jan. 22. 23:16
 4/13 anonim ***** válasza:
És mit teszel azzal, akit nem utasítasz el? Egyébként nem lehet, hogy nálad ez valamilyen perverziónak a megnyilvánulása? Én már találkoztam egyszer egy ilyen hölggyel. Hagytam, hogy jól megverjen, aztán... de nem fájt. :-D
2015. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen vagy reszegen nem neveles kerdese!


De az nagyon gaz, ha agresszivva valsz. Komoly bajok is lehetnek belole, foleg, ha a szeretteid fele is olyan vagy. Inkabb ne igyal annyit, tarts merteket!

2015. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Nem hiszem hogy egy szórakozóhelyen egy részeg nyomulós pasival tudnék beszélgetni kultúráltan, hogy szálljon le rólam :DD De a nagy probléma az hogy élvezem , mondjuk tényleg nem vagyok veszélyes, elég vékonyka vagyok és csöndes szóval nem okoznék komolyabb kárt senkiben!

2015. jan. 22. 23:22
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves ötödik válaszoló!

Ok nélkül nem bántanék senkit még ha akarnék se, kell kiváltó ok mindig, hogy valamire tudjam fogni ha megütök valakit:)Pl: ha lefogja a kezem és nem enged el, vagy ha meghúzza a hajam stb. még ha valaki beszól akkor sem szoktam semmit se csinálni csak ha fizikailag próbálnak korlátozni.

Egyébként lehet tényleg valami perverzió:D

2015. jan. 22. 23:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Te lány, egyszercsak ráakadsz valakire aki nem díjazza a rinyálásodat és kézhátal kontráz neked egy nagyot,akkor majd pilloghatsz mint a leveli béka,hagyd abba az ivászatot,menj el szépen egy edzőterembe,thai box,mma,vagy valami küzdősport és ott kicsit tanulhatsz verekedni,edzői felügyelet mellet,ha már ennyire tetszik a bunyó.
2015. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy szíved mélyén józanul is időnként keményen kézbe vennéd a dolgokat , a férfiakat megreguláznád?Csak hát az az erős kontroll ,...viszont az ital kicsit felszabadítja a gátakat , aztán még "élvezed "is.

Nem gáz szerintem , akár még tanulhatsz is valamit ebből.

Ha lehet abban valami amit írtam , akkor viszont jó lenne ha józan állapotodban megfigyelnéd magadban , hogy valójában mi az ami felidegesít, mi az ami miatt visszafogod az agressziódat.

2015. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves elsőnek igaza van, az hogy leiszod magad és olyan helyekre jársz ahol hozzád hasonló kultúrlények vannak, az elsőt igazolja.

De egy kis önkritika helyett legyél inkább büszke magadra, az úgy is jobb érzés, igaz?

2015. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!