Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi orrplasztikának veti alá magát?

Figyelt kérdés
Jelen esetben rólam van szó. Nem vagyok megelégedve az orrom kinézetével, valamelyest kidudorodik az orrcsont, vagyis kissé görbe. Végül is nem a legnagyobbak közé sorolnám, de nem is a kisebbek közé, de úgy látom, hogy nem illik a fejformámhoz. Engem ez baromira zavar, mert pl. ha buszon utazok, nem szeretem, ha oldalról néznek, mert zavarba jövök, és valamerre úgy érzem, hogy el kell fordulnom. Nem nőies pisze orrot szeretnék természetesen, hanem adott esetben mondjuk azzal is meg lennék elégedve, ha egyenes lenne és nem lenne benne ív. (Gondolom ezt az orvos jobban el tudja majd dönteni) Tehát ami a fejformámhoz megy.

2015. jan. 23. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdődő testképzavar.
2015. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:

Hát, nem tudom, nekem kifejezetten tud tetszeni, ha egy férfi markáns orral rendelkezik, és karakteressé válik tőle.

Meg aztán, nehogy úgy járj, mint Jackson.

De amúgy, ha nagyon rossznak érzed, és mások is azt mondják, hogy förtelmes az orrod, akkor csináld. A Te orrod. :D

2015. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már ráleltem a megfelelő magánklinikára is. Egybe kötném akkor már az orrsövény műtéttel is, ugyanis orrsövény ferdülésem is van.


[link]

2015. jan. 23. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi... tegye. Én is legszívesebben elmennék.
2015. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudom...

Mármint ha meg akarod csináltatni, akkor tőlem nyugodtan, engem hidegen hagynak az ilyen dolgok.

De a honlapon, amit belinkeltél néhány helyen hosszú ékezetek helyett "?"-jel van, stb...

Lehet, hogy nem ez alapján kéne dönteni, de nem valami biztató.

"elérhetÅ‘" "er?sen"

2015. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagy-e vagy nő? Nekem pont ez a zsánerem (olyan Alan Rickman-féle orrnak tudom elképzelni vagy Adrian Brody-snak). Ezen kár lenne változtatni, ritkán botlani ilyen férfiba. ;)
2015. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nyerges orr,teljesen jól áll a férfiaknak,én nem szabatnám át.
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!