Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a depresszió legalja?

Ez a depresszió legalja?

Figyelt kérdés

Egy ideje (3 éve) folyamatosan egyre rosszabb lett a helyzetem minden szempontból.

Párkapcsolat nem sikerült, iskola sem, barátaim nincsenek, egyedül vagyok és még az iskolában is ok nélkül bántanak.

Karácsonykor öngyilkos akartam lenni, altatóra ittam és még eret is vágtam, de anyukám kihívta a mentőket.

Ma megyek kocsival, előzök egy kamiont, de nem vettem észre a szemből érkező teherautót.

Pár centin múlt hogy 130-cal frontálisan ne ütközzek, de még csak meg sem ijedtem emiatt, valahogy nem bántam volna ha meghalok.

18/F


2015. jan. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha frontálisan ütközöl, nem biztos hogy csak magadat ölöd meg. Olyanokat is megölhetsz vele, akik előtt még ott az élet és egyetlen porcikájuk se kívánja a halált. Legalábbis akkor és ott még nem.

Ok nélkül semmi nincs, ezt még hozzáteszem.

Ahogy a suliban se biztos, hogy ok nélkül bántanak, ugyanúgy az se ok nélkül történt, hogy megszülettél. Élned kell. Önző dolog az öngyilkosság.

2015. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem ártana nagy jódolgodban egy kicsit többet mozogni, hasznos fizikai munkát végezni.
2015. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod miatt tettem el a szekrény mélyére a jogosítványomat. Ugyanígy vagyok vele. De ez nem a depresszió legalja. Ne akarj oda kerülni, most kell változtatnod, még ha az utolsó energiáidat is felemészti! Én tudom, voltam nagyon lent, de már kikapaszkodtam. Ha kell egy segítő kéz, akkor írj!
2015. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mondjátok azt,hogy az öngyilkosság önzőség? Az az ember aki öngyilkos akar lenni pont lesz@rja,hogy ez önzőség,vagy sem.


A kérdésre válaszolva: Nem,ennél még mélyebb az a (feneketlen) gödőr.

2015. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kamionos dolog ott a végén nem igaz. Kamu az egész kérdés.
2015. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És az nem önzőség, hogy az embert b#sztatják ,hogy mi az hogy az élete olyan pokoli amit el sem lehet képzelni, és akkor ne hogy megölje már magát, inkább szenvedjen, mert önzőség...

Lehet néha nem ártana nem csak 1 oldalról megközelíteni a dolgokat!

2015. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát van még lejjebb is, hidd el. Innen még van hova változni, ha akarod.
2015. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!