Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes huszoneves csajok miert...

Egyes huszoneves csajok miert csinaljak ezt?

Figyelt kérdés

Szamomra erthetetlen, hogy miert kell minden baromsagot megosztani a facebookon. Egy 24 eves no, mar nem tini gyerek, megis miert kell folyton lefenykepezze a kezeben a konyveket, amiket olvas, vagy amiket vett.

Valamint miert kell mindent kiirni, hogy hol van, hova megy, esetleg mit erez(almos, ideges, feszabadult...es tarsai).

Vegul pedig miert kell minden szobaban pozolni, minden bulirol kepeket feltenni, vagy sima seta elott miert kell fenykepezkedni?

Mieltt barki barmivel megvadolna, nekem is van eletem, csak erdekelne, hogy mi kesztett erre valakit? Vannak lanyok, akik ugyanigy elnek(buli, seta, mozi, olvasas), de megse tesznek fel mindent facebookra.


2015. jan. 27. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szeretethiány, magány, unalom...lehet el se olvassa a könyvet, csak kiteszi, hátha akad valaki akivel beszélgethet róla
2015. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Számorma meg az érthetetlen, hogy te mit dühöngsz ezen?

Ha ennyire zavarja a leki békédet, akkor iratkozz le a frissítéseiről.

2015. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

kezdj el trollkodni az ilyen fényképek alá.

engem 2-3 után letiltott az az illető,aki ezt csinálta:D

problem solved,nincs több idióta poszt


amúgy az ilyenek magányosak,és így próbálják bebizonyítani az ellenkezőjét,vagy azt,h ők így is boldogok.

2015. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ajánlok egy kis olvasni valót:

[link]

2015. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem új dolog, csak mivel sokan a facebookon csinálják, ahol nem mindenkit érdekel, sokaknak már feltűnik és hőbörögnek rajta.

Régen az emberek naplót írtak, aztán vezettek netes blogot meg hasonlókat. Oda is ugyanezeket tetted, csak más formában és csak azok látták, akik olvasták a blogodat. Ma van aki a naplóját a facebookon vezeti, vagy más közösségi oldalon, pl. Instagramon. Szíve joga, nem árt vele senkinek. Mindenkinek megvan a maga hülyesége. Ha zavar, kövesd le, ennyi. Én sok ismerősöm lekövettem, mert zavaróan sok dolgot osztottak meg pl.

2015. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak huszonévesek csinálják. Vanna olyan emberek, akik mindent "kiraknak" :)
2015. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

"Otthon a kutya elharapta az internet kábelt. Elment közben a mobilnet is. Nem tudtam így belépni a Facebookra.

Kimentem hát az utcára, magam előtt cipeltem a saját fényképemet. Időnként megállítottam embereket, s beszámoltam nekik arról, hogy mit álmodtam, mit reggeliztem, mik a terveim mára, milyen bölcs életigazságok jutottak eszembe.

Már hárman követnek: két rendőr és egy pszichiáter."

2015. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Letiltod az üzenőfalát és kész. Te nem dühöngsz, ő meg azt csinál, amit akar.
2015. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

EN nem duhongok, szinte gondoltam, hogy lesz par emberke, aki rogton felfujja a dolgok.

Csupan kivancsi vagyok, hogy mi vezerelheti ezeket az embereket.


AMugy 7-es ez nagyon tetszik!

2015. jan. 27. 12:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan, mint a csodaműsorok a kereskedelmi tv-n. Mindenki szidja, hogy milyen szutykok, de nézik, mert ha nem néznék, nem lenne :)
2015. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!