Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigyek az emberek,...

Miért irigyek az emberek, mert fekete luxusautóval járok?

Figyelt kérdés

Sok időt voltam külföldön dolgozni.A kint keresett pénzen itthon vettem házat és autót.

Lehet hogy nagy házam van és jó autóm, de a ház rezsije annyi, mint egy közepes panel lakás rezsije, mert újépítésű, a kocsi meg dízel és keveset eszik.

De dolgozni itthon is kell.

Állásinterjúra mentem.

Egy kis céghez, a megbeszélt időpontban gyülekeztek az emberek egy részük az udvaron másik részük a váróban.

Mikor megjöttem, azt hitték a főnök jött.

Mikor kiderült hogy egy vagyok a munkára jelentkezők közül, láttam némelyik embert majd szétvetette az irigység, úgy bámult.

Miért ilyenek az emberek még mindig ebben az országban?

Soha nem növik ki ezt a balkáni/szovjet beidegződést, ha már nekem rossz, akkor a másiknak is rossz legyen!



2015. jan. 27. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsétlen ember! Én sajnállak.
2015. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
ezt most azért írtad ki hogy eldicsekedj hogy milyen kocsid van, meg házad?
2015. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Az emberek buták, ne foglalkozz vele, én a helyedben megpróbálnám élvezni a helyzetet.
2015. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Biztos belegondoltak, hogy de jó lehet neked, a felszínes buta embereknek nincs sok gondjuk.
2015. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert az emberek irigyek azokra akik jobban élnek, ahelyett, hogy ösztönzőleg hatna rájuk.
2015. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

" láttam némelyik embert majd szétvetette az irigység, úgy bámult."


Jó, hogy te szemről meg tudsz ilyet állapítani. Szerintem senkit sem érdekel az autód, viszont a te balkáni/szovjet beidegződésed miatt azt hiszed, hogy az autó nagyon nagy dolog és ezért mindenki irigykedik rád.

2015. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Theodóra8.15 válasza:
48%

Mi Németországba járunk ki a párommal. Logisztikában dolgozunk napi 10 órát heti 6 napon át. Nincs időm fodrászra magamnak festem és mióta vettem egy ollót magamnak is vágom. Mégis itthon azt gondolják odakint luxus életünk van és biztos nagylábon élünk. Mi lettünk a gazdag külföldi rokonok. Mi lettünk azok akik felvágnak mert odakint meg tudjuk venni olcsóbban az új telefonokat amik itthon 120.000-be is belekerülnek (mi 90-ven ért vettük).

Szóval miért is irigyek?

Mert saját magukkal van bajuk.

Buták,hogy külföldre menjenek.Lusták és nem néznek utána a lehetőségeknek. Vagy épp már mindent elrontottak ahhoz,hogy változtatni tudjanak. De azért a szomszéd lova is dögöljön meg,ha érted mire gondolok.

Szóval ne törődj velük.Mi sem tesszük.

Én általában azt kapom meg,hogy minek mentünk ki ha nincs hitelünk.Minek veszem el a perfekt német tudásommal a többi elől a munka lehetőséget.

Röhögd ki őket a f^szba.

2015. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, néha azt érzem meg tudnának fojtani egy kanál vízben! Ugyanaz, fekete új luxus kategóriás autó, csak ennek tetejébe én nő vagyok. El tudom képzelni mi fordul meg az emberek fejében, mikor kiszállok belőle. Egyszer pár fiúcska szóvá is tette, jót mosolyogtam! Pedig magamnak vettem, saját keresetből! (És nem, nem vagyok prosti!)

Kis hazánkban ez a "normál" magatartás. Sajnos.

2015. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze autót azé nem úgy vesz az ember, hogy a zuccán a homlokára csap, azannya, otthon felejtettem a zautómat, beugrik az első Nemzeti Autóárudába, oszt megveszi azt, amelyik legközelebb van a bejárathoz. Ha nagy fekete, vagy kis piros autóval jársz, azzal üzensz! A zemberek meg visszaüzennek.
2015. jan. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ugyanaz, fekete új luxus kategóriás autó, csak ennek tetejébe én nő vagyok. "


Maserati? (Ugye tudod, hogy a BMW/Audi nem luxus kategória?)

2015. jan. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!