Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik az emberek a...

Miért szeretik az emberek a csípőset?

Figyelt kérdés
Múltkor ettem egy gyrost és alapból tettek bele csípőset, utána tök szarul esett, szépcsípte a számat, hiába ittam rá ugyanúgy irritálta, hiába voltam éhes, teljesen elment az étvágyam, mi a jó ebbe?
2015. jan. 27. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Miért szeretik az emberek az édest? meg a sósat? meg a savanyút?

Mert jó :D

2015. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Van, aki akkor érzi jóllakni magát, ha szélsőséges ízérzéseket is megtapasztal.
2015. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
első mi a jó a fájdalomban?
2015. jan. 27. 19:07
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj a csípős kaja. :D Első vagyok.
2015. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En is midig pl a huslevesbe majdem mindenbe...nem is majdnem hanem MINDENBE teszek csiposet :D alakinek nem annyira eros es finom is
2015. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak az számít erősnek ami alul is csíp.

Ettől lejjebb nem adom!

2015. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

Mert keménykedni akarnak még evés közben is. Dől róluk a víz vörösödnek szuszognak de megmutatják ebéd közben is ki a faxagyerek és harapják a csípőspaprikát a fagylalthoz is ,meg evőkanál erőspistát raknak mindenbe ami a tányéron van, mert úgyjóaz.


Egészségükre. Szerintem az evés nem arról szól hogy marja a számat az étel de én kibírom és mosolygok hozzá. Szóval ezt a virtust én kihagyom, de kinek mi az izlése.

2015. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7: ez hülyeség, persze vannak ilyenek, de van rengeteg elfogadható csípős is, amitől még piros se lesz az ember arca, csak érzi a csípős ízt, és kész.
2015. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A csípős izgalmat visz sok étel ízébe. Kiegészíti a fő érzékelés vonalát, átteszi a hangsúlyt. Az étel percepciója kitágul, színesebbé válik. Te meg egyszerűen puhány vagy.
2015. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%
A csípős az nem "íz" Az fájdalmi reakció egy maró anyagra,ami mellesleg a valódi ízeket elnyomja. Természetes az lenne ha azonnal kiköpné az ember mint ahogy pl egy kisgyerek is teszi. De akaraterővel le lehet győzni ezt a késztetést, aztán elhitetni magunkkal hogy finom az jó az, szeressük. Olyan ez mint a kerítésszaggató pálesz , először undorodik tőle mindenki kirázza a hideg is ,de sok gyakorlással már úgy issza mint a vizet és azt mondja ,finom.
2015. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!