Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék a...

Hogyan változtathatnék a hiszékenységemen, naivságomon, hogy jó vezető legyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék jó vezető lenni. Úgy hiszem, hogy ha nem is mindig, de igazságosan tudok dönteni, nagyon sok ötletem van és képes vagyok logikusan felépíteni azt, amit szeretnék. Nem is írnék erről többet, a lényeg, hogy nagyjából meg van az, ami egy vezetői pozícióhoz kell, a félénkségem és a zárkózottságom eltávolításán jelenleg dolgozom.


Amit nagyon szeretnék eltávolítani magamból, az a naivitás és a hiszékenység. Szinte bármit képes vagyok elhinni, amit mások mondanak, és tudom, hogy éppen ez a legnagyobb kihívás, ami az álmom útjában áll. De ha egyszer bármit elhiszek, mit tehetnék, hogy ne így legyen? Túlságosan is a mesék világában élek és azt vallom, hogy alapjáraton nincsenek rossz emberek, holott a szívem mélyén tudom, hogy ez nem így van. Ezért hiszek el mindent, mert nem tudom eldönteni, hogy ki az, aki jót akar, és ki az, aki nem.



Jelenleg egy kis létszámú csoport vezetője vagyok, ezzel is gyakorolni szeretnék, és mert élvezem, amit csinálok.


17/L



2015. jan. 30. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kritikusan kell gondokoznod magaddal szemben. Meg kell találnod mi a bajod ami miatt annyira szeretnél hinni. Ezt egyébként a szülők "teszik bele" a gyerekbe, mikor azt mondják nem az van amit érzel, hanem amit én mondok...


Ezekből lesz aki egyfolytában agyal, és a különféle érzékeléseit (gyomor) figyelmen kívűl hagyja mert erre lett idomítva.


Szóval itt errefelé kell rendet rakni. Hajrá! :)

2015. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne bízz olyan könnyedén az emberekben. Én sem bízok, és nem is hiszem el még azt se amit barátaim mondanak hacsak nem nyerték el a bizalmam. Hidd el nagyon amit egy hazug ember mondd hogy utána csalódj benne egy hatalmasat, és utána nem lesz kedved hinni másnak :)
2015. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosnak tűnnek.
2015. febr. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!