Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől igazán férfi egy férfi?

Mitől igazán férfi egy férfi?

Figyelt kérdés

Az eddig tapasztaltak szerint a következő elvárásokat hallottam:


Erős, van állása, van lakása, van kocsija, nem szűz, bátor, tiszteli a nőket, hűséges, legalább egy lány vonzódik hozzá és/vagy szerelmes belé stb.


Ha egy férfi nem rendelkezik ezek tulajdonságok akár felével, már nem tekinthető férfinak...? Mit tehet egy férfi olyankor, ha külső tényező miatt van megakadályozva, hogy igazán férfi legyen?


2015. febr. 2. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenféle sztereotípiának megfelelni! Vagy legalábbis ne az összesnek.
2015. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy egy ilyen bizonytalan kérdést ne irjon ki.
2015. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igazi férfit a külső tényezők nem akadályozzák. ELső sorban magadnak kell megfelelned, pont e témában láttam tegnap egy vicces vígjátékot, amiben a vézna csúnya fiú egy bombanőt fogott ki és a végén megértette, hogy magának kell megfelelnie. A legfontosabb:kitartó legyen és nem kudarckerülő személyiség!!
2015. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a határozottság teszi az embert férfivá. Az, hogy jól tudja vezetni/irányítani az életét, az autóját, a nőjét. Felelősségtudatos és nem laca-facázik.


21/L

2015. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!