Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha 18 évesen még nem...

Baj, ha 18 évesen még nem érzem magam felnőttnek?

Figyelt kérdés
Most 12.-es vagyok. Felnőttnek kéne lennem, de nagyon nem érzem, hogy az lennék.
2015. febr. 6. 17:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én még nem vagyok annyi, de régebben úgy gondolta, hogy ennyi idős koromra is sokkal érettebbnek érzem majd magam. És nem. Azt mondják, mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát, szóval szerintem egyáltalán nem gond. :) lehet, hogy idővel változik.
2015. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyatalan nem baj!:) Az, hogy valaki betolti a 18-at nem jrlenti ezt, hogy azzal egyutt felnotte valt, ez nem a korodon mulik:)
2015. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 vagyok,de én még most se érzem magam felnőttnek!
2015. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Dehogy baj!:) Én sem éreztem magam egyáltalán felnőttnek 18 évesen. Most 20 vagyok, és mostanában kezdem úgy érezni, hogy már érettebb vagyok.

L

2015. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 évesen sem....
2015. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

igazán sosem fogod magad felnőttnek érezni, de tudom valahogy szemléltetni a dolgot:

példa: gyerekként bemész egy terembe, és körbenézel azt gondolod vajon te kinek vagy szimpatikus?

felnőttként ha bemész azt gondolod vajon neked ki szimpatikus?

megfordul a gondolkodásod a magabiztosság felé, nem lesz szükséged külső támogatásra.

2015. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor leszel felnőtt, amikor felelősséget kell vállalnod a döntéseidért. Természetesen vannak emberek, akik még harminc éves korukra sem jutnak el idáig, mert valami alja munkahelyen, család nélkül vegetálnak és döntési helyzetbe maximum a sarki kocsma kínálatát bámulva kerülnek. Aztán tolják az örök fiatalságukról szóló süketelést. Én huszonpár éves korom óta hozok döntéseket millió eurós projektekben, tehát felnőttnek érzem magam. Ez nem jelenti azt, hogy ne tudnék ellazulni, bulizni vagy elhúzni backpackelni ázsiába pár hónapra, ha éppen úgy hozza kedvem.


26/F

2015. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki szerinted kellene felnőttnek érezned magad? Én 27körül éreztem a változást.
2015. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es!Te is biztos egy sz arházi zsidó kölyke vagy!Vegyél vissza az arcodból!!
2015. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen rosszindulatúak. Még ha igazat is mond, most jobb, hogy lezsidózod?
2015. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!