Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a fiúknak...

Miért van az hogy a fiúknak csak a facebook p*csák tetszenek?

Figyelt kérdés
Akkor most a ducibbak vagy a "deszkák" nem jönnek be nekik? A duci lehet hogy tehet róla de lehet hogy alig eszik és attól is elhízik persze ennek van ellentétje is. De az akit a fiúk deszkának neveznek az nem tehet róla. Arról nem tehet hogy nem nő a melle. Niért vanaz hogy ilyenek a női ideálok? Régebben ez nem így volt. Már csak azért sem mert (áttérek a felnőttekhez) egy vékony nő nem volt képes kihordani a magzatot. (Azért mert ha nem volt feleslete akkor nem tudott a baba elég táplálékhoz jutni. )Miért nem jó a fiúknak az a lány aki nem hord 5 kiló sminket meg 5 kiló hajlakkot meg 10 kiló ékszert?

2015. febr. 13. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én környezetemben az nagyjából a fiúkra ez 40-50%-ban igaz. A vicces rész ott jön, hogy ezek a fiúk jönnek be a lányok 80%-ának.
2015. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

1. ne általánosíts

2. a divatmagazinok, divatguruk, a média előszeretettel nyomta/nyomja ezt a képet, hogy eltorzítsa az embereket

3. ugyanez fordítva is igaz, a nőknek a teljesen kidolgozott testű, macsó, pénzes, tökéletes pali van sulykolva


Én és az ismeretségi köröm pont, hogy a természetes szépséget preferálja.

2015. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Miért van az, hogy a lányoknak csak az izomagyak tetszenek?
2015. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Na te is önbizalomhiányos lehetsz,biztos súlyproblémáid vannak..
2015. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem csak a facebook p*csák tetszenek. Sőt most próbálkozom egy értelmes, helyes, kedves, "vékony" lánynál. Igényes, de nem hord sok ékszert vagy nem sminkeli agyon magát. Remélem jó leszek nála, mert nagyon értékes embernek tartom, akivel érdemes lenne hosszabb távon is tervezni. De én már nem tini vagyok.
2015. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem csak a fiúkra, hanem a 30-40-esekre is nagyon érvényes ez ideje. Ez lett a világtrend, sajnos, úgy érzik szabadok, majd amikor full egyedül maradnak és csak lekopasztják őket, talán felébrednek 70 évesen, hogy kit is kellett volna megbecsülni.

Lányok, nagyon nézzétek meg, hogy kivel alapítotok családot.

2015. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os: köszi a linket, nagyon jó és tanulságos. Engedelmeddel ki is fogom tenni egy kérdésbe.
2015. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs is facebookom szóval szerintem ezzel mindent elmondtam.
2015. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert általában a magabiztos, és szép lányok szoktak magukról kirakni képeket a facebookra. Régebben is volt több ízlés, csak nem volt lényegében nagy kommunikáció (net, tv) Kisebb választék (érdekházasság, ill. meg akartak felelni másoknak) - persze kérdés, hogy mennyire megyünk vissza

A divat meg folyamatosan változik. Max követni lehet. De szerintem senki sem jelentheti ma ki, hogy konkrétan egy divat dominál. Az emberek sokkal szabadabbak, nyitottabbak ilyen téren. Nagyobb a választék...és még sorolhatnám.

A kérdésedből ítélve, valószínű egy kissé elhízott lány vagy, aki féltékeny másokra. Nem tartod magad szépnek. Önbizalomhiányod van.

Régen meg teljesen más volt ez az egész magzatkihordásos téma. Az orvostudomány sem állt ilyen szinten. Egyébként is egy fiatal lány, ha alapból duci, akkor terhességére disznó lesz... És képzeld: egy egészséges vékony lány is meghízik annyira, hogy a magzatot ki tudja hordani...

Sminket te is használhatsz és minden mást. Ha tetszeni akarsz másoknak...

Egyébként, hogy beszéljünk is az én ízlésemről:

-alapból a vékony lányok jönnek be

-smink nélkül/sminkel -de igazából, aki valóban szép, és tökéletes az szerintem smink nélkül már tökéletes(csak kevés ilyen van)

-nem tetszik a 10 kg ékszer (egy karkötővel megelégszek :D; nem lényeges )


Ha ráéreztem a dolog hátterére, akkor változtass valamit! Cselekedj! Attól mert kiírod a kérdést és ezt hangsúlyozod mindenkinek, nem lesz jobb. Nem fogod tudni az emberek gondolkodását megváltoztatni, és még magadon sem segítesz. Ami régen volt az elmúlt...kész...vége...megtörtént. Ne a múltat nézd, hanem a jelent és a jövőt!

Az ideál meg nagyon változó, mondhatni mindenkinél más. És kb. fele-fele arányba akik a vékonyat szeretik és akik a teltebbet. (és mehet a duci <-> deszka párbaj)

2015. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!