Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket idegesítenek azok az...

Titeket idegesítenek azok az emberek akik mindig mindenből a legolcsóbbat veszik, majd arról panaszkodnak hogy az a termék milyen rossz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Mért ha olcsó húst vagy zöldséget /szalámikat veszel / vagy az olcsóbbat, akkor annak már mindjárt mérgezőnek" vagy okádásízűnek" is kell lennie? Szerintem nem! Sokan azért panaszkodnak mert nem kapnak normális fizetést hogy megvegyék pl az a sajtot aminek kg-ja 4 5 ezer ft! és megveszik azt aminek csak 1000.. és az meg egy silány vacak! Voltam a kínaiban nem egyszer igaz a ruháim 70% márkás.. minőségi.. de amit ott láttam a pulcsik rendes úgy voltak meg varva, mint ha egy vak 4 éves varta volna! A papucsok meg olyanok voltak mintha egy kólás flakont húztam volna a lábamra!
2015. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem, mert tudom, ha tehetnék, akkor valószínüleg nem a legszarabbat vennék meg. Sajnálom őket, mert senki sem szereti kiszórni a pénzt az ablakon.
2015. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem az én súlycsoportom, nem foglalkozom velük.
2015. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Egy dolog, ha valaki zsungi és azért nem költ többet a minőségibb élelmiszerekre, de más, a kis idős nénike a minimális pénzén ünnepekre megveszi az akciós, csomagolt, hűtött libamell filét, hogy kivételesen egyenek valami különlegesebbet, kibontja és romlott.
2015. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" kibontja és romlott."


És? vissza kell vinni ilyenkor...

2015. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csórikáim, elhiszik, hogyha a gyárba kétszer annyit kapnának és megvennék a drágát akkor jobb lenne az életük.

Frászt!!

Manapság már ha drágát veszel se biztos, hogy az adott termék tartós. A 30 ezres Nike futócipőm fél év alatt olyan lett mintha a piacon vettem volna, széjjelszakadt, még a MÁRKAJELZÉS is LEÁZOTT róla!! Úgy néz ki mint egy ezeréves sz..r, holott még alíg hordtam.

Iphoneból a másodikat koptatom, szó szerint, ugyanis hiába tokozom be, meg vigyázok rá, egyszerűen olyan, mintha földhözb..szkodnám minden lépéskor. Az, hogy az akksi már csak 2 órát bír...észre se veszem...


Egyszerűen a másik véglet lettem, én már csak olcsó cuccokat veszek. Persze nem a 200 Ft/ kg-os Tesco virslire gondolok, hanem mondjuk a középáras termékekre.

A különbözetet pedig berakom megtakarításba, az kamatozik, gyarapodik, és nyugodtan élek.

Tojok a státuszszimbólumokra. Nem attól leszek gazdag hogy mutogatom magam, hanem hogy vannak megtakarításaim.

Ja, és a 8 ezres lazactól is büdöset kakkantasz. Kiváló a csirke 1500ért


Nem biztos hogy 100% témába vág, ez csak egy nézőpont.

Uff

2015. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koleszos vagyok, és ezt a kérdést személyes sértésnek vettem.
2015. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!