Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Tudnátok mutatni...

Lányok! Tudnátok mutatni (esetleg scannelni) rátok jellemző (lányos) írásképet, kézírást? (Mik azok a vonások, amik alapján 99% lehet azonosítani az íráskép gazdájának nemét? )

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert ma az egyik előadáson volt mellettem egy srác (kissé hallgatag volt, pedig én egy társalgásprovokáló ember vagyok (többnyire sikerrel)), akinek amikor a kézírását megláttam, tökre az ugrott be, h. mintha ez egy lányos íráskép lenne.

De lehet, én gondolom teljesen rosszul...

Vagy esetleg nincs is egyértelmű különbség kézírásban fiú<>lány között?



2015. febr. 18. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

hát az emberek nagyon szeretnek különbséget tenni 'fiús' és 'lányos' íráskép között, de ahogy tapasztaltam, ez aztán totál nem felosztható így, kétfelé.

láttam én már mindenféleképpen író mindenféle embert.

szerintem nem lehet besorolni az írás gazdáját, hogy milyen nemű.

2015. febr. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát, ez eléggé szubjektív dolog. Én például lány létemre eléggé rondán írok, viszont ismerek olyan fiút, akinek gyönyörű gyöngybetűi vannak.

Szerintem nincs ilyen. Úgy gondolom, hogy mindenkinek megvan a maga jellegzetes írásképe, mint annak a srácnak az előadáson.

2015. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!