Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön is ennyi tanulatlan,...

Külföldön is ennyi tanulatlan, buta, kinézetre is igénytelen ember van, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kimegyek a napi dolgaimat intézni és rengeteg az olyan ember, aki körülbelül egy beszélő, ruházkodó állat szintjén éli az életét és igénye sincs többre. És nem egy kisebbségről van szó, amit én látok, hanem az országban akárhol járok, mindenhol ez van.

Nem értem, hogy miért vágynak az emberek olyan országra, mint Németország, amikor ők saját maguk olyanok, mint valami albán földműves, csak van kocsijuk meg új ruháik. De a világról való tudásuk valahol itt kimerül. Arról nem beszélve, hogy akárhová megyek, hülye szabályok vannak, értelmetlenek, akadályozóak. Hivatalokban ugyanúgy, ahogy üzletekben is, ahol vásárolnék.



2015. febr. 26. 18:22
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Ui.: Kinézet alatt nem a ruha minőségét értem,

hanem a fésületlen, koszos, mosdatlan embereket. Tehát a higiéniai igénytelenséget. Rengeteg pénz kell megvenni egy szappant meg egy fésűt..

2015. febr. 26. 18:24
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Voltam külföldön párszor és hasonló ott is a helyzet . Lecsúszott vagy igénytelen ember van mindenhol . Ismerek sokat aki 75 ezer Ft-ból tengődik , lakbér , rezsi, étel és ennyi az élete . Milliomost is aki sóher a fogait se magát se teszi rendbe . Olyat is aki napi 2 doboz cigi és 3 dobozos sörike alatt nem adja és rí hogy csóringer ...
2015. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Szívemből szóltál. Egyszerűen én sem értem, nekem nem is az igénytelenség az első számú problémám, mert ok, alap dolog, de valaki attól még lehet művelt, okos, jó ember. Nyilván szörnyű, ha egy büdös emberrel ülsz szemben a 4-es 6-oson. Engem ami szörnyen bosszant az a műveletlenség és a tudatlanság :(. Nem értem én sem.
2015. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%
És attól még hogy neked az ilyen dolgok számítanak igényességnek másnak miért nem számíthatnak mások? Vagy neked ebből áll a jó élet?
2015. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

"És attól még hogy neked az ilyen dolgok számítanak igényességnek másnak miért nem számíthatnak mások? Vagy neked ebből áll a jó élet?"


Gondoltam, hogy jön egy ilyen suttyó és a "másnak így jó, el kell fogadni" f***ságát idelöki.


Akinek nem számít, hogy legyen egy kis intelligenciája meg tiszta a teste, az tak*****jon ki az erdőbe és egyen gilisztákat meg banánt, de ne a normális emberek között éljen és várja el, hogy az ő igénytelen életformáját elfogadják.

Vannak emberek, akik eljutottak oda, hogy jó az életük és ez nem a pénzről szól. És vannak nagyon sokan, akik még több ezer évvel az emberi civilizáció kialakulása után is olyanok, mint egy okosabb csimpánz.

2015. febr. 26. 18:43
 6/33 A kérdező kommentje:

" Engem ami szörnyen bosszant az a műveletlenség és a tudatlanság :("


Pontosan. Sokszor az ember már hangosan felnevet azon, hogy milyen buták az emberek, de összességében, ha tehetném, falat húznék fel, őrzött telepekkel, ahová az okosabb emberek beköltözhetnének és nem kellene mindennap a buták által/miatt elviselniük az élet rossz oldalát.

És nem, ennek semmi köze a pénzhez.


A 75 ezerből tengődőeket nem tudom sajnálni. Tanulni kell, az interneten ingyen van minden. Nyelvet,szakmákat,kapcsolatépítést,illemet,társadalmat,pénzügyeket,gazdaságtant. Fenn van minden. Két doboz cigi ára a havi internet előfizetés. (persze, mindjárt valaki ideírja, hogy mi közöm van ahhoz, hogy mire költi a pénzt,a cigi az egyetlen öröme blablabla...)

Az egy kifogás hogy a papírt nézik. A papírt legutoljára nézik.

A többségüknek nincs rá igényük és nem értik, hogy miért ennyit keresnek olyan munkáért, amit egy betanított kismajom is el tud végezni(pattintsd be az alkatrészt a helyére) vagy egy robot.

2015. febr. 26. 18:50
 7/33 A kérdező kommentje:

"Vagy neked ebből áll a jó élet?"


Bocsánat, erre nem feleltem. Igen.

Abból áll a jó élet, hogy karban tartom a testem és az elmém, ezért rengeteg dolgot messze könnyebben veszek,mint mások és fele annyi pénzre sincs szükségem, mert átlátom a dolgokat. Amiket pedig nem, azokat át fogom. Mert megtanulom valakitől.

2015. febr. 26. 18:52
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Bocsánat, nem tudtam, hogy a hülye szabályok alatt a te hülye szabályaidat értetted. A válaszom, hogy azért vannak ilyen hülye szabályok, mert még ma is vannak emberek, akik más dolgával foglalkoznak. Általában a konzervatív rétegre jellemzőek ezek a tulajdonságok.
2015. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Azért igénytelen valaki, mert 75 ezerből kénytelen megélni? Szerinted ez így neki jó. Meg kellene fizetni az embereket. Nem jut mindenkinek jól fizető állás, és hiába lenne mindenkinek diplomája, akkor diplomával söpörnék az utcát, lennének hajléktalanok az emberek.
2015. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Azért neked is furcsa életed lehet... Ülsz például a villamoson, szembe ránézel egy igénytelen emberre, és magadban zsörtölődsz, mint egy falusi öregasszony: "Az a mockos kis igénytelen ember, hogy nem sül le a bőr a képéről. Az ilyen embernek meri nevezni magát?! Még jó, hogy én ilyen okos és szép és ápolt vagyok, nem mint ez a csimpánz. Biztos bagózik is a nyomorult. Hogy gyűlölöm az ilyeneket."

Vagy ugyanez a jelenet, csak az autódból az utcára nézve.

Vicces vagy :D Néha olyan érdekesnek találom az embereket..

2015. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!