Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Flour Tomi elkezdett normális (abb) zenéket gyártani?

Figyelt kérdés

Én a régi számait utáltam mindig is, meg a gyerek se túl szimpatikus. Az egész stílus távol áll tőlem, de akkor is el kell ismernem, hogy azért sokkal minőségibbek a mostani számai mint a régiek! Egy igen erős közepes.


De pl. itt a szöveg szerintem kiemelkedő: https://www.youtube.com/watch?v=gDAQ5hUUzRo


Szerintetek?



2015. márc. 4. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szükség van az ilyen popzenére, ez legalább különbözik a tehetségkutatós sallangtól, egyforma az összes. Ezt a számot én is szeretem és remélem lesz még egy-pár ilyen. 21/f
2015. márc. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%

Tőlem nagyon távol áll az amit régen csinált, értem itt a #mizu korszakát, de ha lehet ilyet mondani, a mostani mégtávolabb. Mindíg kellenek olyanok, akiért a tizen-egynehány évesek lelkesedhetnek, de emögött hol a tehetsék? ír egy két rímet és máris jó a dal.... tőlem az hogy valaki tehetség nélkül fusson be, az nagyon távol áll-sokszor sajnos a tehetséges(ebb)ek nem futank be mert nm pénzes apuci, avagy nem botrányoztnak...

Ez messze nem rap

https://www.youtube.com/watch?v=c6lCVmkVRxk tessék, ennek van mondankivalója

" a szöveg kiemelkedő"...

Hallgass olyan zenét, ami TÉNYLEG kiemelkedő...amiben vannak rendes hangszerk dob, gitár, és egy erős hang...

2015. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

istenem, ezt a wellhello szart mindenki hallgatja?

ehhez képest még a mr buszta is rapper...

2015. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem jók ezek a mostaniak, meg a Filigran-esek is jók voltak, ami közte volt, abból nem mind jó, de abból is van amit szeretek, jó amilyennel most foglalkozik nagyon
2015. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy attól még nem rapper, hogy rájött hogy a pulcsit rímel a Gucci-ra...
2015. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
95%

Az Apuveddmeg úgymond kifigurázása a mai fiataloknak, szerintem jól sikerült. :)


A régebbi dalait én sem kedveltem, de a mostaniakat nagyon szeretem. Nem tudom miért, kellemes hallgatni őket, nincsenek tele káromkodással, jók a dalszövegek és nagyon fülbemászóak.

2015. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I.B.T. ***** válasza:
Kiemelkedő a szöveg. Lányom, had mondjam el te sem vagy különb a többi értéket nem ismerő, elkényesedett korcstól.
2016. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!