Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt rossz ember vagyok? Ti...

Emiatt rossz ember vagyok? Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Épp egy csúnya szakítás után voltam, de ugy éreztem, ha bezárkózom, akkor sosem teszem magam túl a csalódáson, ezért ismerkedni kezdtem. Nem vágyódtam az exem után, kész lettem volna egy új kapcsolatra. Akit megismertem, egy tőlem pár évvel idősebb srác volt. Átlagos külsővel, de úgy nem is mozgatta meg a fantáziámat, próbáltam a belső tulajdonságait előtérbe helyezni, amik viszont szimpatikusak voltak. De ahogy egyre jobban megismertem, elkezdett taszítani. Tetszett benne, hogy visszafogottabb, megfontoltabb és nem nyomul. Amikor megtudtam, hogy krónikus betegsége van, lesokkolódtam, nem tudtam hogyan reagálni. De nem ítéltem el emiatt, hiszen nem tehet róla. Innentől, hogy nem reagáltam bunkón, ő belémszeretett és olyan szinten elkezdett ragaszkodni hozzám, hogy bepánikoltam és taszítani kezdett a vonzódásával. És ekkor jöttem rá, hogy bármennyire próbálom, nem tudom elfogadni a betegségét. Nem tudtam volna így lefeküdni vele, főleg hogy még nem is volt nővel. Nem akartam, hogy az első élménye olyannal legyen, aki hiába nem akar, de fintorog. (akit érdekel, priviben kifejtem) Ettől most rossz embernek érzem magam, hogy elítélek egy beteg embert. Viszont nem rosszindulatból teszem, csak gyenge vagyok hozzá. :/
2015. márc. 4. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen betegsége van?
2015. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne bővebben.
2015. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, legyen szíves írjon privit, nem szeretném, ha véletlenül neki írnám le a sztorit.
2015. márc. 4. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen betegsége van?Irj privit,36/n.
2015. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel lehet én vagyok legalàbb tudom az okot
2015. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, ne legyél vele, sajnálatból együtt lenni sokkal rosszabb.
2015. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!