Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet bízni a muszlim...

Mennyire lehet bízni a muszlim férfiakban?

Figyelt kérdés
Én megismertem egy muszlim férfit, elég érdekes dolgokat mondott már az első héten. Nem tudom hogy csak azért akar engem hogy állampolgár lehessen vagy mert tényleg engem akar. Ha valaki esetleg be tudna vezetni a muszlimok világába azt megköszönném.

2015. márc. 4. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egyheti ismeretség után -amikor még a vezetéknevedet sem tudja helyesen kiejteni- szerelmet, összeköltözést, esküvőt emleget, azt nagggggyon komolyan kell venni. Nyilván újdonság az európai tinicsajoknak, hogy a sok helyi nyikhaj után, akik igyekeznek minél gyorsabban megdugni őket, jön egy egzotikus idegen, aki (eleinte!) tisztelettel bánik velük, de hülyének azért nem kell lenni.
2015. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne bízz benne, főleg, hogy semmit nem tudsz a kultúrájáról és a családi hátteréről. Én a főiskolán tantárgyként tanultam az arab-izraeli konfliktot, hát elég érdekes a muszlim ideológia. De pl. olvasd el a Szadam Husszein szeretője voltam c.könvet, igaz abból inkább a diktatúráról, de némi kéoet a muszlimokról is kapsz.
2015. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom interneten ismerted meg és személyesen még nem is találkoztál vele.


Rengeteg algír és líbiai férfi hülyíti az EU országaiban élő nőket, hogy egyáltalán bejussanak valahogy az EU-ba, mert ugye csak úgy kapnak vízumot, ha ad nekik valaki befogadó nyilatkozatot. Persze olyan is van, hogy pl. amerikainak hazudják magukat, csak aztán mikor lecsekkolod az e-mail címét, meg megnézed az időzónát ahonnan ír, akkor rájössz, hogy tulajdonképpen Észak-Afrikából ír, mert jó, ha egy óra az időeltolódás.


Mindenkit megtalálhatnak valami baromsággal aki fent van valamelyik közösségi oldalon.


Felejtsd el.

2015. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ígér fűt-fát, elvesz, kap letelepedésit, tán még fel is csinál, aztán lelép nyugatabbra. Te meg majd jössz a gyakorira picsogni, mi meg elcsámcsogunk a sztoridon.
2015. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon óvatosnak kell lenni, de azért akadnak kivételek, egyik bnőmnek pl. perzsa férje van, már két gyerekük született és a férfi most is épp olyan normális, mint a kapcsolatuk elején volt. De külföldre, a muszlim férfi szülőhazájába, ahol nőelnyomás és ki tudja még, mi van, szerintem semmiképp nem szabad elmenni az illetővel, amíg nagyon alaposan nem ismered és akkor is csak ha 100%-ig megbízol benne.
2015. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
+Ugye vannak olyan országok, amit a nők el se hagyhatnak a férjük engedélye nélkül, vagyis akár élete végéig rabszolgáskodhat egy nő külföldön, ha rossz partnerre bízta magát...... Sztem ez a legnagyobb buktató, erre kell nagyon figyelni.
2015. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit gondoljak. Europában él. Azt mondta fontos a családja és a hagyományok, de normális életet akar. Mindig azt mondja hogy úgy lesz minden ahogy én szeretném. Fogalmam sincs mt tegyek. Mindenkinek köszönöm a választ! :)
2015. márc. 5. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Europában él." - Nem jelent semmit az ég világon.

"Azt mondta fontos a családja és a hagyományok" -

tehát ha veled foglalkozna, nem a hagyományt követné :) a caládja a legfontosabb, anya apa mit mond :) , de normális életet akar. - végig*ugni fél Európát :) és veled kezdené. Akinek fontosak az értékek, nem ismerkedik így, pláne hitetlennel. Kivételek vannak de Te nem valószínű, hoyg kivétel leszel mert semmit az ég világon nem tudsz az iszlám értékrendről és itt kérdezősködsz ahelyett hogy valami hiteles forrást keresnél és megtudnád, hogy hogy működik ez társkeresés a férfi részről mert a nő teljesen más szereppel bír az iszlámban mint Eu-ban. Hetet-havat összehordhat, ne vesd oda magad az első mosolyra mint ahogy a legtöbb csaj teszi ha egzotikus pasit lát....

És úgy lesz minden ahogy a te "káfir azaz hitetlen" fejed hiszi? Nevetséges.

2015. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy most mit mond és hogy mit fog gondolni 5-10 év múlva, az más kérdés. Mondom ezt úgy, hogy 12 éve arab férjem van és az elején szóba se jött, hogy ne M.o.-on éljünk, ehhez képest most 2 éve arab országban élünk.

Ez mindenre igaz, nem csak arra, hogy hol laktok. Aki alapvetően más kulturális értékek mentén nevelkedett, az másképp gondolkodik, mint mi. Nagyon sok kompromisszumot kíván, hogy működjön és többnyire egy ilyen kapcsolatban a nő enged többet. Ha vannak pontok, amikben nem akarsz változni (kendő, vallás felvétele, egyedül eljárni szórakozni, gyereknevelés után is dolgozni, alkoholt inni, disznóhúst enni stb stb.), akkor az elejétől fogva egyértelműen és határozottan nyilatkozz, hátha kiugrasztod a nyulat a bokorból.

Sokan ott rontják el, hogy a nagy szerelemben feladják önmagukat, felveszik a vallást, felveszik a kendőt, mindent megtesznek a kedvesnek, aztán pár év múlva kényelmetlenné, utálatossá válik az egész és a másikat okolják érte saját maguk helyett.

2015. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!