Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám éreztetni egy...

Hogyan tudnám éreztetni egy emberrel, hogy túlságosan felvágós és hogy fejezze be?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, aki sokat henceg, mondja hogy neki mije van, mit vettek neki a szülei bla bla. Idegesítően sokat beszél ezekről és még olyan nagyképű hangon is.

Ti mit tanácsoltok hogyan lehetne a tudtára adni szépen vagy akár durván is, hogy fejezze be? Valami frappáns válasz?



2015. márc. 6. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne frappanskodj, meg te nezel majd hulyen ki.

Egyszeruen ne vedd eszre, ne valaszolj, majd abbahagyja.

2015. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, mint az 1-es. Ha nincs közönsége, akkor nem tudja kinek mondani.
2015. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy osztálytársam aki ilyen. Ha rákezdi, hogy "neki jobb telefonja van mint nekem" akkor annyit mondok, hogy "jólvan." "örülj neki" "oké". Nekem ez mindig beválik, szerintem azért csinálja ezt, mert így akar barátokat szerezni.
2015. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Így járok majd el:) S ha nem működik majd beoltom :P

2015. márc. 6. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam,hogy általában az vág fel,akinek nincs mire.Viszont ha igen,lehet,hogy ő ezt nem is felvágásnak szánja,csak neki ez a természetes életmód és abba nem gondol bele,hogy ezzel másokat megbánthat.Nekem is van ilyen évfolyamtársam,mindenkit idegesít,engem nem,mert én is feltudnék vágni sok mindennel,de normális ember nem teszi szerintem.Viszont ha annyira zavar,akkor mondd a szemébe,vagy érzékeltesd vele valahogy,hogy nem tetszik neked a viselkedése.Én legalábbis ezt tenném,ha zavarna:)
2015. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!