Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik vezetés közben alkoholt isznak (sört, felest)?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam másnak rosszat kívánni, de kár, hogy általában a vétlenek halnak meg.
2015. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy alkoholt fogyaszt valaki, vagy iszik. Aki alkoholos állapotban vezet, az közveszéyes bünözö és megérdemélné, hogy életfogytiglant kapjon.
2015. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, már a feltevéstöl is ideges lettem, helyesen: "Vagy alkoholt fogyaszt valaki, vagy VEZET"
2015. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a saját életükkel azt csinálnak, amit akarnak, csak így más életével is játsszanak...
2015. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ők lennének az utakon, akkor tök mindegy, de mivel ezzel mások életét is veszélyeztetik, utálom őket.
2015. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Nekem ezért vették el a jogsimat 2évre,hogy magamról mit gondolok ? Semmi különöset.Rossz lelkiállapotban voltam akkoriban,és néha előfordult.De ismerek sok olyat aki rendszeresen isznak vezetés közben.Na ők mindig megússzák az igazoltatást :)
2015. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni. Azt sem, aki iszik, majd utána vezet, de aki a kettőt egyszerre... Apukám egy kollégája is munkából hazafelé a tsz-úton megiszik 2 felest, majd megáll a kocsmánál, iszik két sört, és így érkezik haza... Ha nem tudnám, hogy igaz, azt gondolnám, ilyen nincs is...
2015. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy komolyan alkoholista az illetö
2015. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!