Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az osztálytársaim idegesítőek,...

Az osztálytársaim idegesítőek, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy velem van-e a baj, vagy velük. 9.-es vagyok és egyre idegesítőbb pár osztálytársam. Állandóan számomra hülyeségről beszélnek és ezzel egymást röhögtetik.(Pl mondd egy totál értelmetlen viccet és ezen elkezdenek röhögni, hangosan vihogni, egymást becézgetik, összevannak nőve mintha buz..ik lennének.. és még sorolhatnám). Ők így 3-4 -en elvannak a maguk világába és engem ez idegesít. Nem azt mondom hogy nincsenek haverjaim, csak ez olyan fura. Szerintetek ez csak az én problémám lehet? Nektek volt ehhez hasonló példátok? 15/F

2015. márc. 11. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van.
2015. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindig van minimum egy ilyen eset egy suliban. Most a te osztályod kapta. Ha nem vagy félős, vágj hozzájuk röhögésük közben egy tolltartót, nálam bejött, félnek tőlem :D De ha félős vagy, hallgass zenét amikor röhögnek, nézd őket semminek, vagy ne is nézz rájuk.
2015. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!