Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy többgyerekes család miért...

Egy többgyerekes család miért rinyál hogy "jaj miből tartsam el a gyerekeket"? Miből? Amiből akarod!

Figyelt kérdés

Tán akkor kellett volna gondolkodni mielőtt megcsináltad őket!



TV, benne X gyerekes család rinyál. Hát a segély kevés, munka nincs, miből tartsam el őket? Riporteri kérdés: mit dolgozott régebben? A gyerekek születése előtt? Hát kezit csókolom akkor még iskolába jártam.

Ja, hogy iskola aztán X gyerek. Vagyis soha a büdös életben egy napot se dolgozott de azért megcsinált X gyereket?

És még jár a pofája hogy miből tartsa el? Nem akkor kellett volna meggondolni mielőtt széttette a lábát?

Naiv kérdés.


És persze én vagyok a nagy gonosz rasszista hogy egyáltalán ezt fel merem vetni.

Majd figyeljétek meg, még innen a GYK-ról is hamar törlik a kérdést a „szabályok megsértése” miatt.

Ezért elébe menve a dolgoknak: milyen szabályokat sértek?


2015. márc. 12. 11:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Ó te is nagyon naiv vagy.

Dehogynem. Ugyanis HATALMAS biznisz egyeseknek a "leszakadó" rétegek támogatása címén nagy lóvékat különféle zsebekbe elfolyatni.

A Jobbik is beállna a sorba ha a T. jobbikosok meglátnák hogy lehet milliárdokért hídprogramot meg hasonló szar kamukat üzemeltetni papíron és szépen folyatni az ilyne kamuk mögé bújtatva a pénzeket az éppen regnáló (és a példánál maradva jobbikos) politikusok zsebébe.


"Nyerjen a Jobbik"

2015. márc. 12. 11:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Tökre igazad van, sokak értelmi szintjét meghaladja az a magas szintű matematika, hogy nem jár annyi segély a gyerek után, amennyibe a felnevelése kerül.
2015. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért rinyál, na szerinted? Hátha a jószívű, de naaív emberek szeme könnybe lábad a riport láttán "oh, szerencsétlen gyermekeknek milyen nehéz sorsuk van" és küldenek nekik pénzt. Ezért. Megjegyzem az ilyennek élő adásban kellene felajánlani egy napi 8-10 órás fizikai munkát, amit rendesen megfizetnek... mekkorákat lehetne röhögni a megdöbbent, felháborodott kis pofijukon. MUNKA? Nem! SEGÉLY? Igen!!!
2015. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ó hád dolgozni nem tudnak! Pedig nagyon de nagyon szeretnének! Csak hát a gyerek mellett?

Meg ugye a háztáji is ott van!

Egyszer láttam olyan riportot ahol a "háztáji" volt az indok hogy amellett most hogyan járjon dolgozni? És mutatták a háztájit. Embermagas gaz, szeméthalmok, és tán két nyomorék csirke kínlódott ott.

Ez a minta-háztáji.

2015. márc. 12. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos részben igazad van, és a média hibája is, hogy műsorokban mutogatják ezeket a családokat.

Ha valóban nincs munka azon a területen, akkor azzal kéne foglalkozni, hogy hogyan lehetne teremteni.

Az a baj, hogy valóban vannak olyan családook, akik bajban vannak, és akár szívesen segítenének is nekik az emberek, csak ebből a rengetegből, akiket a tv-ben bemutatnak, nem lehet kiszűrni, hogy kit érdemes segíteni.

2015. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ki tudom szűrni. Elég ha a bőrszínt megnézem. Persze hibaszázalék lesz, de hol nincs. AZ belefér.
2015. márc. 12. 12:04
 7/9 anonim válasza:
borszin? mire erted ezt? romakra??
2015. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valójában a jövedelmek újraelosztását jelenti, h. a családi pótlék nem fedezi a gyermeknevelés teljes költségét. Azt nem tartom rossz módszernek, h. adókedvezménnyel támogatják a gyermeknevelést: adóalaptermelő, az ország gazdaságának is hasznos szülőknek nagyobb eséllyel lesz hasonló gyermeke. Az értékes embert felnevelő szülőknek valahogyan elismerés kellene. A pozitív diszkrimináció bevett szokás, csak sajnos, negatív célokkal.
2017. jan. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1/8-hoz: hasonló HATALMAS biznisz a hajléktalanellátás. Egy önk. képviselő mondta, h. a legnagyobb maffia a szociális ellátás. A házunkban szó szerint hagytak éhen halni egy 94 éves embert. Önk. lakásban.
2017. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!