Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tart mindenki bunkónak...

Miért tart mindenki bunkónak ha őszinte vagyok és megmondom: nincs mobilom nincs facebook nincs skype stb? Ugyanis senki se hiszi el, hogy nincs és azt hiszik bunkóságból nem adom meg.

Figyelt kérdés

Nekem nincs mobilom nincs facebook skype whatsapp stb. Semmi.

De ha elmondom valakinek ! Kérdésére! egyből parasztnak néz. Volt olyan csaj aki közölte miért nem mondom meg egyenesen hogy nem akarom megadni a mobilomat?

Mondom neki, nem nem akarom, hanem NINCS!

Nem hitte el. És facebook? Az ingyen van!

Ugyanis furcsa módon a sok gyökér mind azt hiszi anyagi okokból nincs mobilom. Hát nem azért nincs. Ha ultrabookra telik tán mobilra is futná. De nem kell.


Szóval mi a jó francért nem fér a sok gyökér agyába hogy NINCS mobil nincs ezer közösségi oldal nincs Viber meg anyámtyúkja semmi sincs? ÉS azért nincs mert szarok az összes ilyen szarra hogy van?


2015. márc. 14. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanám az illetőt emiatt bunkónak.

Egyszerűen azt gondolnám, hogy nem akar az ilyeneken fent lenni és talán van is rá oka (adatok kiadása ugye).


Telóm van, de telefonálásra, sms-ezésre nem nagyon használom;

facebook és skype van;

de telóról nem facebookozok. Nem is használtam azt az appot, nem is tervezem.

2015. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bunkóság, azt simán elhinném hogy nincs semmilyen közösségi oldala valakinek.


Mondjuk a telefonon már csodálkoznék.

2015. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért nincs telefonod?Nekem sincs fb,viber...stb.im furinak tartanak engem
2015. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

???


Leírtam miért nincs. Mert szarok az egészre. Nem akarom hogy minden gyökér hívogasson minden banális baromsággal.

2015. márc. 14. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk a közlésmódod alapján tényleg elég nagy parasztnak tűnsz.
2015. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Azert tartanak bunkonak, mert bunko vagy :)
2015. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan a facebookkal jártam így. Egy haver a világért sem értette volna meg, hogy nincs, mert nem tartok rá igényt stb. Szerintem azóta is azt hiszi, hogy van, csak neki nem adtam meg...
2015. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, előfordul, hogy az emberek az ilyesmit nem hiszik el, de ha nekik is így magyaráztad, nem csoda, hogy bunkónak néztek.
2015. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már a kérdezőt békén a nyüves kötekvéssel. Nekem sincs facebookom meg miegyéb idióta érdekbaráti cuccom. Akkor engem is kövezzetek meg, mert kilógok a sorból...
2021. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!