Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok és szeretném ha...

Fiú vagyok és szeretném ha leirnátok nekem a következő szemkontaktusok jelentését lányok esetében felém,17 vagyok. Mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Néha lányok akikkel még sosem beszéltem azonban látásból ismerjük egymást különböző módon pillantanak rám, majd köszönnek és ezek jelentését szeretném megtudni. Milyen érzelmet, gondolatot váltok ki belőlük ha ezek hosszasan néznek mig nem köszönünk, akik rám néznek majd eltekintenek majd ismét rám és úgy köszönnek, vagy aki próbál nem észrevenni azonban az utolsó pillanatban rám néz és köszön.
2015. márc. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra várnak, hogy te köszönj először, mert te vagy a fiú.
2015. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez természetesen igy is történik azonban utcán miközben közeledünk egymáshoz ezek a kontaktusok köszöntenek és kiváncsi vagyok hogy kit hozok zavarba a jelenlétemmel vagy ellenkezőleg
2015. márc. 15. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. "Legszívesebben lemarcangolnám róla a ruhát és itt helyben magáévá tenném ezt a férfiállatot!"

2. "Ez a hülye különleges jelentőséget tulajdonít annak, hogy hányszor hová pillantok, szóval jól megszívatom, engem bizony nem dekódolnak, maximum az engimagéppel! Női hataloM!"

3. "Hmmm, kicsit sótlan volt a fasírt az ebédnél... de nem baj, a nők lapjában úgyis az volt, hogy túl sok sót eszünk... - jé, csá! - fúú ez meg ki is volt? Ja igen, a Kiss Gergő, na mindegy..."

2015. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha ezt komolyan igy is gondolod akkor örülök :))
2015. márc. 15. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!