Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem magam nagyon...

Csak én érzem magam nagyon jól, amikor egy általam rettentően gyűlölt emberrel valami rossz történik?

Figyelt kérdés
A minap tudtam meg, hogy a fiú, aki anno állandóan megvert és piszkált pár napja egy motorbalesetben mellkastól lefelé lebénult. Nem vagyok egy rosszmájú ember, de kifejezetten jól esik összetörve és pelenkában látni azt a férfit egy kórházi ágyban, aki éveken keresztül bántott engem és a barátaimat. Nem ez az első eset, már régóta érzem az ilyen alkalmak után azt az elégedettség érzetet, amit most is. Legutóbb például egyenesen röhögtem azon, amikor az ingyenélő ex-barátnőm, aki hónapokon keresztül kihasznált egy olyan erőszakos emberrel jött össze, aki napi szinten megveri és egy állatként tartja.
2015. márc. 22. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

remélem ismered a karmát...

engem is nagyon sokszor bántottak gyerekként, de soha egyik rosszakarómnak sem kívánnék ilyen kínt

undorító, siralmas ember vagy

2015. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Micsoda egy idétlenség vagy te. Hagytad magad állandóan megverni és piszkálni, nem tettél ellene semmit, hagytad magad egy ingyenélő lány által hónapokig kihasználni és annak örülsz, hogy rossz dolog történt velük. Hát attól még, hogy nekik rossz, te ugyanolyan szánalmas, akaratgyenge, jellemtelen, hiszékeny kis ugribugri maradtál, akit továbra is bárki piszkálhat, összeverhet, kihasználhat, mert TE semmit nem változtál. Nem lesz minden embernek balszerencséje, magadat kellene megerősítened, akkor nem lennél ilyen jellemtelen, rosszindulatú kis balfék utólag.
2015. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Alapvetően ez elég kicsinyes viselkedés, és gyenge emberre vall. Én attól érzem jobban magam, ha "jobb" leszek,mint azok akik bántottak, megszóltak, azért mert tudom hogy többet értem el mint ők, és saját erőből tettem....bár alapvetően ma már eljutottam olyan szintre hogy pont leszarom mi van a múlttal.
2015. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez tök normális reakció. Én is örülök, amikor gonosz emberek pórul járnak. Igaz,h a kérdezőnek nem kellett volna hagynia magát pl. kihasználni, DE aki ennyire gerinctelen ember,h mások jóhiszeműségét, szeretetét kihasználja, az igenis megérdemli, ha emberére akad..
2015. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
különbség van "megérdemelte" és "röhögök rajta" között
2015. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Én őszinte leszek, ilyenkor én is megnyugszom, és van bennem pici elégedettség-érzet.

Mondjuk ilyen durva dolgok nem történtek, de amikor az egyik volt (barát) barátnőm, aki nagyon undorító módon viselkedett velem, csak egy szaros általános sulis tanítónéni munkát tudott vállalni, pedig ő mindenkinek mondogatta, hogy ő majd Párizsban fog dolgozni marketingesként, mert ő olyan okos, hogy meg tudja csinálni... és nem is jó tanárnak, és utálja is a munkát... hát, nem éreztem magam rosszul :D.

2015. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha őt is "csak" megverték volna de nem sérül le teljesen akkor azt mondom hogy - megérdemelte ... De ennek soha nem örülnék és sajnálnám a szerencsétlen barmot...
2016. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
aki ilyenkor nem örül az droid. Amikor a "nő", aki beletúrt a kapcsolatomba, tudván hogy akkor halt meg az édesapám és nekem akkor csak a párom volt, elmondta hogy nem tudott teherbe esni (azóta se tud), nagyon örültem, úgy érzem megérdemli. Igenis kapja mindenki vissza amit adott.
2016. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!