Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a németek külsőre és...

Milyenek a németek külsőre és belsőre? Németekről linkeljetek képeket

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 16:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
2015. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szőkék, világosbarnák, kék szeműek,vagy nem. Belsőleg nagyon kedvesek, elfogadóak, mosolygósak


Google képek: német emberek.

2015. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
trollok kíméljenek :)
2015. márc. 22. 17:12
 4/11 anonim válasza:
Nem troll képek, nézd meg nyugodtan. :)
2015. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Többször is voltam Németországban, nem sok jót tudok mondani róluk, inkább az osztrákok barátságosabbak, rendesebbek, mint a németek.
2015. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 yayagaga válasza:
Az NDK-s lányok annak idején nagyon barátságosak voltak velünk...
2015. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ez az általánosítás,akkora marhaság!! Minden magyar ember egyforma??!! Persze vannak minden nemzetre jellemzőbb viselkedésformák,de általánosítani nem lehet!!
2015. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
59%

Minden ember más, és egy nemzet emberei között nagyobb a különbség, mint nemzetek átlagemberei között.


De ha mégis van létjogosultsága a sztereotípiáknak, a németekkel kapcsolatban a következők: több a szőke, kék szemű (és az arabos vonásokkal bírók), pontosak, precízek, bulizáskor vadak és férfiasak. Sört isznak, de azt nagy mennyiségben. Szeretik a sportokat, főleg a focit. Nem szégyellősködnek pl. egy meztelen szauna okán. A svábok csak két naponta fürdenek. A nők jelentősen csúnyábbak a férfiaknál, ezért egy magyar lány előnnyel indul.

2015. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt/van egy német levezőtársam, Eleni a neve. A nagy találkozás előtt váltottunk pár emailt. Feltettem neki a szokásos kérdéseket, pl. van e háziállatod stb. Mint kiderült, a szülei elváltak. Én, a kis naiv magyar ált.sulis, megkérdeztem, h hogy hívják őket. Így utólag, lehet h nem kellett volna. Az apját nem ismeri. Sőt, nem csak h nem ismeri de még a nevét se tudja. Az anyjával csak Facebookon tartja a kapcsolatot. Kértem, hogy küldjön róla képeket. Ezt meg is tette. A nőciről készült fotók eléggé, hogy is mondjam, érdekesek voltak: a tisztelt édesanya haja az összes képen más színű volt (pl.platinaszőke, neonrózsaszín, kék). A nagyszülei nevelik, nagyon szereti őket. Oké, ezen én aránylag könnyen túltettem magamat, de a szüleimnek volt a dologhoz egegy-két szava. Egy ilyen "családnak" fogják odaadni egy hétre az egyetlen kislányukat? Végül csal elengedtek, mert már be volt fizetve a pénz az útra. Aránylag jól elvoltam, kár hogy a csaj szinte hozzám se szólt... Amikor visszahívtuk Magyarországra (nnem önszántunkból), egész héten át mindössze egyszer fürdött meg. Persze nagyon büdös volt a szentem, még a több hektónyi parfüm sem segített a helyzeten. Szombaton (örömtől) könnyes szemmel búcsúztam tőle, remélve, h sosem látjuk egymást.


Azóta eltelt egy év, de még egyszer sem jelentkezett. Mondhatnám, h sajnálom és h hiányzik, de alapvetően egy őszinte ember vagyok.

2015. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,a németek nem nagyon szeretik a mindennapos fürdést.

Vízpocsékolásnak tartják.

A franciák se véletlenül találták fel a parfümöt.

2015. márc. 29. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!