Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 19 évesen szociálisan...

Ha 19 évesen szociálisan eléggé le vagyok maradva a többiekhez képest, van még esély behozni a lemaradást?

Figyelt kérdés

Szóval semmi szociális életem nincs, még egy óvodásnak is nagyobb szerintem. Nincsenek barátaim, nincs akinek fontos lennék, szó szerint nincs egy se. Az emberek csak undok módon tudnak hozzámállni szinte, de ha valaki eleinte kedves, az is megutál jó hamar. Meg egyszerűen nem érdeklem őket, unnak és lekoptatnak. Meg persze a pletykálás az megy mindenkinek a hátam mögött, de a szemembe senki nem mondja bele mi a baja. Akkor se ha megkérdezem.

Ha szociális téren ennyire nulla szinten vagyok, lehet még ezen valahogy javítani? Nagyon rosszak a szociális képességeim, nem értek az emberekhez.


2015. márc. 22. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hisz nagyon fiatal vagy még.
2015. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az emberek csak undok módon tudnak hozzámállni szinte, de ha valaki eleinte kedves, az is megutál jó hamar"


Ki kellene deríteni, hogy mi miatt útálnak meg, akik eleinte kedvesek voltak. Ennyiből, amit itt leírtál, igen nehéz kideríteni, hogy mivel bántod meg az embereket. Mi miatt kell téged később "lekoptatni"?

Édesanyádtól lehet ilyet kérdezni? Vagy valakitől, aki közel áll hozzád, és ismeri a stílusodat...


Mindenen lehet javítani, ha tudod, hogy MIT kell javítani!

2015. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!