Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak, ha az osztalybo...

Mit csinaljak, ha az osztalybol nem birok valakit (valakiket), akiktol kiraz a hideg ha meglatom oket? 15/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nézz rájuk.
2015. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia :)

Nem tudom mi minden tortent egy ev alatt, sikerult megbaratkoznod az illetokkel, esetleg kiiratkoztal, de sajnos engem is hasonlo problema kinoz. :(

Az uj osztalyban nem talaltam baratra, azok akik a szemembe mosolyognak, a hatam mogott kijelentik, hogy nem birnak. Az elejen meg nem volt problemam veluk de mar nem tudom elviselni ezt az utalatot. Egy lany van akivel joba vagyok es egyetlen dolog az ami eltet az a tudat, hogy a halalos agyamon nem az fog szamitani hogy ki mit gondolt rolam hanem hogy en hogyan eltem tovabb az eletem boldogan, sikeresen gondolatot nem forditva rajuk. Ezt tudom neked is tanacsolni:) !

2016. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!