Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dohányzó lányok! Mit gondolnát...

Dohányzó lányok! Mit gondolnátok, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ha egyismeretlen fiú, pl miközben cigiztek, valami olyasmit mondana, hogy "Miért cigizel, pedig olyan szép meg értékes vagy.."


Tudom ez nem a legszerencsésebb gondolkodás, de pl:

Ha látok egy nem előnyös külsejű, láthatólag problémákkal teli lányt dohányozni, nem gondolok semmit megértem...


De pl előfordul, hogy egyetemen megismerek / meglátok egy gyönyörű, szerencsés genetikával megáldott lányt, tudom, hogy egyetemen miket ért el, okos stb, erre fogja magát és rágyújt egy masszív igénytelen kartonpapír cigire... Krvára demotiváló, taszító, csalódást okoz, ilyenkor mindíg legszívesebb megkérdezném a fentebbit, hogy mi a fax szüksége van rá, miért nem becsüli magát többre stb... De ilyenkor inkább nem szólok hozzá.


Szóval, mit gondolnátok, hogy reagálnátok?



2015. márc. 25. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha a többiek cigiznek azért csinálja, hogy ne lógjon ki a sorból. Ha belülről gondja van, azért. Ha valakitől látja, azért. Egy csomó ok van. Én ha cigiznék (az kéne még! ) akkor saját magam miatt tenném. És mindenképp fújnék karikákat is! :O---
2015. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

azt válaszolnám, hogy azért mert dohányzom még nem leszek kevésbé értékes ember. Unalmas már, hogy ennyire megragadt néhány ember ennél a nagy dohányzásellenességnél. A kipufogógáz sem egészséges sem a gyárakból kijövő szmog azt pedig akaratlanul is belélegezzük.

Ezt egy kábítószeresnek vagy egy alkoholistának mond inkább.

2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1:

Ha valaki csak azért csinál akármit, mert mások is teszik, annak nincs elvrendszere, ami pedig kizáró ok lehet.

2015. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
96%
Ne haragudj.Szerinted csak a szép lányoknak káros,szerinted egy lánynak csak a külseje lehet probléma????Megérted ha egy nem túl előnyös külsejű lány gyilkolja magát..Áh minek éljen úgy is ronda..nem kell hogy ugyanúgy megbecsüljék magukat mint szebb társai.hogy én mit gondolnék?Azt hogy a lánynak problémái vannak...rohadtul nem függ össze a külsejével
2015. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
2: Nem leszel értéktelenebb, csak mert dohányzol, ez így van. De büdösebb az igen. Azon meg nincs mit csodálkozni, hogy mikor valaki a párjához odabújik, nem a dohány szagát szeretné érezni.
2015. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
4-es: Abszolút jogos, nem függ össze a külsôvel.
2015. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MacsoFavago ***** válasza:
2%
4. hozzászólónak szól: Egy csúny ember ne éljen, minap bementem a boltba előttem állt egy dagadék, ragyás, szőrös hátú ,bálna nadrágos, tevepatás nőstény (ráadásul úgy szaglott mint egy kutya ánusza) Ha valaki ocsmány mi a férfi nemiszervért megy ki a tetves utcára, illetve jelen esetben a boltna. Lehet jönni, hogy nem az ő hibája meg betegség meg bla bla bla.. A zsírosseggűek 90%-a csak azért mondja, hogy betegség miatt dagatt mert szégyenli bevallani, hogy annyira lusta magával foglalkozni mint a franc. Vissza térve az elejére pontosan ezért nem kell az ilyeneknek élnie mert szó szerint rontják a levegőt.
2015. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

"Ezt egy kábítószeresnek vagy egy alkoholistának mond inkább."

Mondja a nikotinfüggő, aki sárga fogakkal és büdi hajjal őrjöng, ha 4 órán át nem kapja meg az adagját... reggel az az első, hogy köhögsz, krákogsz, fuldokolsz, de az a második, hogy kapkodsz a cigidért, holott a tüdőd épp akkor jelezte, hogy baj lesz ebből és szerinted ugyanolyan értelmes ember vagy, mint aki ezt józan ésszel belátja és eleve rá sem szokott a dohányzásra? Csak viccelsz, ugye?

2015. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Én lány vagyok, de ciki, nem ciki, felszínes, nem felszínes, én is így látom. Azzal a kivétellel, hogy én nem azért gondolom értéktelenebbnek a szép lányokat cigivel, mert akinek nincs problémája, az miért szívja, mert neki is lehet problémája... az egy kicsit felszínes gondolkodás, hogy aki szép, annak minden happy.

Hanem azért, mert sztem a dohányzás igénytelen dolog. Rendszeresen dohányzó családban nőttem fel, tudom, milyen a dohányos. Igenis sárgul a foga, baromi büdös a lehelete (amit ő maga nyilván nem érez, de más... de még mennyire), és az sem esztétikus látvány, ahogy fogja a kommersz cigit, és dől a füst a szájából. Ilyenkor lehangoló, hogy egy gyönyörű hajú, jól öltözködő, alapvetően csinos csaj (nem r.bancos, tényleg csinos) fogja a cigit, főleg amikor másfél órát bír ki maximum (egyetemi tanórán már látszanak az elvonási tünetek)... főleg amikor maga tekeri az olcsó cigit.

2015. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2.nek köszönöm a választ.

A többi minek írt nem tudom.

4: Nem, én sem gondolom így, és nem szeretem, ha ok nélkül belemagyarázanak a számba dolgokat amit nem mondtam egy egyszerű kérdésnél. Az csak egy példa volt, és azért írtam, mert azok helyzetét jobban megértem, pl egy ugyanígy nem tenném fel a kérdésem egy napi 10órába minimálbérért dolgozó 3gyerekes férj nélküli dohányzó anyának, míg viszont feltenném a kérdést pl egy szép fiatal dohányzó gimis lánynak, vagy egy olyannak akinek minden megadatott, és sikeres, már sok mindent elért, és szép (külső megítélés alapján) az átlag lányokhoz képest(ezen se kéne fennakadni), az hogy gondolkodik erről.


A kérdésem teljesen puszta jószándékból és kiváncsiságból ered.


A kérdés lényege csak annyi volt, hogy, ha megkérdezném a fentebbit egy lánytól:

-Örülne, hogy valaki értékesnek, szépnek tartja, és jót akar neki, mert már rég nem mondtak neki ilyet, és megmarad benne ez az élmény pozitívan,

-Vagy felháborodna, mint a 2. válaszoló.

2015. márc. 25. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!